Aikštės šeimininkai rungtynes pradėjo spurtu 10:3. Po prieniškių paprašytos minutės pertraukėlės žaidimas išsilygino (14:7). Vėliau sekė beveik tris minutes trukęs taškų badas, o jį taikliu tritaškius nutraukė Arvydas Gydra (17:7). Prieš nuaidint kėlinio pabaigos sirenai „Prienai“ dar turėjo progą sugrąžinti vienženklį taškų deficitą, bet ja nepasinaudojo – 22:10.

Penkiais taškais iš eilės antrą kėlinį pradėję prieniškiai sumažino atsilikimą iki 7 taškų (22:15). Bet vėliau „Mažeikiai“ vėl pirmavo dviženkliu taškų skirtumu (27:17). Dariaus Tarvydo tritaškis su sirena leido „Mažeikiams“ eiti ilsėtis turint 12 taškų persvarą – 39:27.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė. Ekipos ir toliau žaidė taškas į tašką, o pranašumą išlaikė „Mažeikiai“ (43:33). Kelis epizodus gynyboje gerai sužaidusi Mažeikių ekipa padidino savo persvarą iki rekordinės 15 taškų - 56:41.

Paskutinio kėlinio pradžioje „Prienai“ spurtavo: Dominykas Milka ir Martynas Linkevičius pelnė 9 taškus be atsako (61:54). „Mažeikių“ taškų tylą nutraukė iš toli pataikęs Darius Pakamanis (64:54). Iki rungtynių pabaigos likus dviems minutėms komandos pradėjo keistis taškais (68:58). Per likusį laiką „Prienai“ taip nieko ir nesukūrė, o „Mažeikiai“ iškovojo pergalę rezultatu 70:62.

„Mažeikiai“: Darius Pakamanis 16 taškų, Raimundas Danys 15, Darius Tarvydas 12, Tyleris Olanderis 9, Arvydas Gydra 8;

„Prienai“: Martynas Linkevičius 19, Domantas Šeškus 15, Dominykas Milka 14.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):