Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Tomas Radzinevičius. Puolėjas pasižymėjo 61 ir 87 min. Du įvarčius Tomas pelnė ir pirmo turo rungtynėse.

Svečiai nuo pirmųjų minučių ėmė kontroliuoti kamuolį, tačiau darbo pirmajame kėlinyje „Stumbro“ vartininkui suteikė nedaug. 11-ąją minutę perdavimo baudos aikštelės krašte sulaukęs Valentinas Baranovskis parideno kamuolį atskubėjusiam Povilui Kiselevskiui. Giedrius Kvedaras gražiu šuoliu varžovo smūgį vienu lietimu sugavo.

Po kelių minučių kauniečių vartininkui darsyk teko pademonstruoti savo reakciją ir sugauti Vaidoto Šilėno smūgį galva. „Sūduvos“ naujokas gražiai krisdamas pabandė pasiųsti kamuolį į vartus po Marko Živkovičiaus perdavimo iš krašto.

Prie savo vartų atsitraukę aikštės šeimininkai laukė progų kontratakoms. 19-ąją minutę Martynas Dapkus nesėkmingai pabandė prasiveržti link vartų. Kamuolys atšoko laisvam Nerijui Mačiuliui baudos aikštelės prieigose, bet vienam labiausiai patyrusių „Stumbro“ futbolininkų smūgis nepasisekė.

Vėliau Erikas Skripkinas perdavimo iš gilumos galėjo N.Mačiulį išvesti vieną prieš vartus, tačiau pirmasis prie kamuolio atsidūrė ir pavojų likvidavo laiku vartus palikęs Džiugas Bartkus. Marijampolės komandos vartininkas iki tol darbo praktiškai neturėjo.

34-ąją minutę sūduviškiui V. Šilėnui šiek tiek pritrūko tikslumo, Mariui Šoblinskui ir T. Radzinevičiui nesėkmingai pabandžius sužaisti „sienelę“. Kamuolys nukrito laisvam krašto saugui, kuris labai stipriu smūgiu į vartus nepataikė.

Kėlinio pabaigoje dar kartą į žaidimą teko įsijungti D.Bartkui. „Sūduvos“ vartų sargas sugavo gana pavojingą tolimą E. Skripkino smūgį pažeme.

Iškart po pertraukos „Stumbras“ sukūrė dvi puikias progas, tačiau jų neišnaudojo. Iš pradžių N. Mačiulis idealiu perdavimu vieną prieš vartus išvedė Artūrą Rimkevičių, kuris, nesitikėjęs tokios varžovų dovanos, per toli praleido kamuolį ir jo nebepasiekė.

Vėliau po perdavimo iš gilumos baudos aikštelėje kamuolio sulaukęs Klaudijus Upstas puikiai išvengė iškart dviejų gynėjų priežiūros, bet jo stiprų smūgį į apatinį vartų kampą šuoliu į kampinį nukreipė puikiai labai patikimai sužaidęs D. Bartkus.

Neįmuši tu, įmuš tau – ši futbolo taisyklė pasiteisino 61-ąją minutę. Po V. Šilėno perdavimo link vartų savo trečiąjį įvartį sezone įmušė Tomas Radzinevičius, aplenkęs jį prižiūrėjusį buvusį komandos draugą T. Snapkauską ir galva pasiuntęs kamuolį į vartus.

Išsiveržusi į priekį „Sūduva“ sumažino spaudimą ir šiek tiek atsitraukė link savo vartų. Pirmosiose sezono rungtynėse dėl traumos praradusi Arminą Vaskelą, Marijampolės ekipa vėl turėjo atlikti priverstinį keitimą rungtynėms baigiantis, kai jų dėl traumos tęsti nebegalėjo Povilas Kiselevskis.

Dvikovos baigtis tapo aiški 86-ąją minutę. Neapdairiu perdavimu atgal po keitimo aikštėje pasirodęs Ainas Bareikis tiesiog padovanojo kamuolį prie vartų likusiam T. Radzinevičiui. Puolėjas savo šanšo nepraleido ir šaltakraujiškai nuginklavo G. Kvedarą.

Čempionato debiutantė „Stumbro“ komanda patyrė pirmą nesėkmę - pirmo turo rungtynėse Kauno futbolininkai 3:1 įveikė „Šiaulius“.

„Stumbro“ strategas Darius Gvildys dar praėjusiame sezone treniravo būtent „Sūduvos“ komandą.

Rezultatas:

Kauno „Stumbras“ 0-2 Marijampolės „Sūduva“

61' [0-1] Tomas Radzinevičius
87' [0-2] Tomas Radzinevičius

„Stumbras“: G. Kvedaras, L. Čerkauskas, A. Račkus, R. Sadauskas, T. Snapkauskas, V. Armanavičius (57 min. A. Bareikis), M. Dapkus, N. Mačiulis, E. Skripkinas (77 min. D. Stradalovas), K. Upstas (71 min. I. Prieskenis), A. Rimkevičius.

„Sūduva“: D. Bartkus, M. Kovačevičius, M. Prebiračevičius, M. Ugge, M. Živkovičius, M. Šoblinskas, V. Baranovskis (54 min. E. Veliulis), K. Chvedukas, P. Kiselevskis (82 min. A. Brokas), V. Šilėnas, T. Radzinevičius (90+3 min. I. Cyvilko).

Geltonos kortelės: A. Rimkevičius (26), V. Armanavičius (41), R. Sadauskas (72); K. Chvedukas (72), M. Kovačevičius (73).

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):