Luiso Enrique vadovaujama Barselonos komanda nepasinaudojo puikia galimybe pakilti į pirmą Ispanijos futbolo čempionato turnyrinės lentelės vietą.

Šių rungtynių baigtį nulėmė vienintelis 7-ą mačo min. pelnytas „Malaga“ klubo įvartis. „Barcos“ skriaudiku tapo puolėjas Juanmi, kuris puikiu reidu „išmaudė“ Claudio Bravo ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Visą likusį rungtynių laiką katalonai savo žiūrovų akivaizdoje dominavo ir siekė išlyginti rezultatą, tačiau pramušti Malagos gynybos jiems taip ir nepavyko.

Pirmoje vietoje žygiuojantis ir vieno taško persvarą išsaugojęs Madrido „Real“ klubas sekmadienį turės galimybę nuo „Barcelona“ ekipos atitrūkti 4 taškais. „Real“ žvaigždės paskutiniame sekmadienio mače išvykoje žais su „Elche“ komanda.

Trečią poziciją Ispanijos čempionate užimanti Madrido „Atletico“ komanda šventė triuškinamą pergalę namuose. „Atletico“ rezultatu 3:0 įveikė „Almeria“ ekipą.

13 min. Mario Mandžukičius realizavo 11 m baudinį, po to pirmajame kėlinyje du kartus pasižymėjo Antoine'as Griezmannas.

„Barcelona“ 0–1 „Malaga“

7' [0–1] Juanmi

„Cordoba“ 1-2 „Valencia“

38' [0-1] Andre Gomes
74' [1-1] Nabil Ghilas (iš 11 m baudinio)
81' [1-2] Pablo Piatti

„Atletico Madrid“ 3-0 „Almeria“

13' [1-0] Mario Mandzukic (iš 11 m baudinio)
20' [2-0] Antoine Griezmann
29' [3-0] Antoine Griezmann
90' Guilherme Siqueira („Atletico Madrid“) parodyta raudona kortelė

„Deportivo La Coruna“ 0-2 „Celta Vigo“

46' [0-1] Charles
73' Alberto Lopo („Deportivo La Coruna“) parodyta raudona kortelė
82' [0-2] Joaquin Larrivey