Ankstyvą šeštadienio rytą pasveikinę visus įsimylėjėlius, žalgiriečiai šaltoką popietę sužaidė rungtynes 5 800 vietų Paralimnio „Tasos Markou“ stadione. Aktyviau rungtynes pradėję Lietuvos čempionai sukūrė ne vieną pavojingą progą prie varžovų vartų.

Pirmasis įvartis buvo įmuštas 18-ą minutę, kai po Egidijaus Vaitkūno perdavimo pasižymėjo Linas Pilibaitis.

Per pertrauką trenerių štabas atliko du keitimus ir aikštėje vietoj Artako Jedigarijano pasirodė Andro Švrljuga, o vietoje Deivido Šembero – Elivelto.

Pastarasis pirmąjį savo ir antrą komandos įvartį pelnė 73-ią minutę, kai po Jakubo Wilko perdavimo sugebėjo pasiųsti kamuolį į vartus – 2:0.

Vos už penkių minučių puolėjas iš Brazilijos pelnė dar vieną įvartį. Šįkart Elivelto pasižymėjo po Vytauto Lukšos perdavimo.

Rezultatas galėjo būti ir didesnis, tačiau 71-ą min. Kristis Andreou nerealizavo 11 metrų baudinio - kamuolys pataikė į virpstą.

Shijiazhuango „Ever Bright F.C.“ klubas yra įkurtas 2001-ais metais ir šiemet debiutuos Kinijos super lygoje. Praėjusiame sezone 38 500 vietų stadione žaidžianti komanda užėmė antrą vietą antroje pagal pajėgumą Kinijos lygoje.

Pirmą pergalę treniruočių stovykloje Kipre Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai iškovojo penktadienį. Žalgiriečiai susitiko su Pietų Korėjos Daegu „Daegu FC“ klubu ir įtemptose rungtynėse įveikė varžovus rezultatu 2:1 (1:0).

Rezultatas:

„Žalgiris“ - „Ever Bright“ 3:0 (1:0)

18' Linas Pilibaitis