Šeštadienį sutriuškinusiai Lietuvos vicečempionę Pakruojo „Kruoją“ net 7:2 šį kartą Rumunijos aukščiausioje lygoje žaidžiančiai ekipai, kuri kol kas užima 14-tą vietą tarp 18-os komandų, teko sunkesnis barjeras.

Nors pirmasis įvartis į „Žalgirio“ vartus krito jau 14-ą minutę, tačiau permainingo ir emocingo pirmojo kėlinio pabaigoje po Justo Lasicko rezultatyvaus perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Jakubas Wilkas – 1:1.

Antrojo kėlinio pradžioje buvo pakeista pusė komandos futbolininkų, o tai atsispindėjo ir žaidime. Daugiau klydę žalgiriečiai 75-ą minutę praleido dar vieną įvartį – 2:1. Visgi vilniečiai pačioje rungtynių pabaigoje vėl parodė čempionišką charakterį. Po Vytauto Lukšos perdavimo 89-ą minutę pasižymėjo 16-metis Julius Momkus, kuriam tai buvo debiutas pagrindinėje komandoje.

Rungtynės:

Kiažnos „CS Concordia“ 2 – 2 Vilniaus „Žalgiris“
14' [1 – 0] Stefan Grigorie
38' [1 – 1] Jakub Wilkas
75' [2 – 1] Aleksandr Djulgerov
89' [2 – 2] Julius Momkus

„Žalgiris“: Saulius Klevinskas, Aldas Korsakas (66' Andro Švrljuga), Algis Jankauskas (72' Georgas Freidgeimas), Mantas Fridrikas, Egidijus Vaitkūnas (46' Artakas Jedigarijanas), Arturas Skuratovičius (46' Julius Momkus), Linas Pilibaitis (46' Danielis Romanovskis), Paulius Janušauskas, Justas Lasickas (46' Elivelto), Jakubas Wilkas (46' Vytautas Lukša), Kristis Andreou (46' Edvinas Baniulis).