Įvarčius nugalėtojams pelnė Adem Ljajič (38 min.) ir Leandro Danielis Paredesas (85 min.) Šeimininkai rezultatą sušvelnino ir intrigą atgaivino tik 95 minutę, kai pasižymėjo Paulas-Jose M'Poku.

AS „Roma“ (46 tšk.) po šios pergalės savo atsilikimą nuo pirmaujančio Turino „Juventus“ (53 tšk.) sumažino iki 7 taškų.

Laimėjo ir trečioje pozicijoje užtikrintai žengiantys SSC „Napoli“ futbolininkai, kurie namuose 3:1 (2:1) pranoko Udinės „Udinesę“.

Rungtynės:

Florencijos „Fiorentina“ 3 – 2 Bergamo „Atalanta“
9' [0 – 1] Davide Zappacosta
18' [1 – 1] Jose Basanta
76' [2 – 1] Alessandro Diamanti
83' [2 – 2] Richmond Boakye
89' [3 – 2] Manuel Pasqual

„Cagliari“ 1 – 2 AS „Roma“
38' [0 – 1] Adem Ljajič
85' [0 – 2] Leandro Daniel Paredes
90+5' [1 – 2] Paul-Jose M‘Poku

SSC „Napoli“ 3 – 1 Udinės „Udinese“
8' [1 – 0] Dries Mertens
21' [2 – 0] Manolo Gabbiadini
27' [2 – 1] Cyril Thereau
59' [3 – 1] Cyril Thereau (į savo vartus)

Genujos „Sampdoria“ 1 – 1 „Sassuolo“
2' [0 – 1] Francesco Acerbi
9' [1 – 1] Eder

„Empoli“ 2 – 0 „Cesena“
30' [1 – 0] Massimo Maccarone
57' [2 – 0] Franco Signorelli

„Inter“ 3 - 0 „Palermo“
16' [1 - 0] Fredy Guarin
65' [2 - 0] Mauro Icardi
88' [3 - 0] Mauro Icardi