Lietuvos biatlonininkė po klaidų šaudykloje šliuožė aštuonis baudos ratus ir distancijoje sugaišo 41 minutę bei 28,3 sekundės.

Persekiojimo lenktynes laimėjo triskart olimpinė čempionė baltarusė Darja Domračiova, kuria tai buvo jau septintoji pergalė šio sezono pasaulio taurės varžybose.

Antrąją vietą užėmė sezono lyderė bendrojoje įskaitoje suomė Kaisa Makarainen, o trečia pozicija tenkinosi vokietė Laura Dahlmeier.

1. Darja Domračiova (Baltarusija) 35 min. 22,3 sek. (4 baudos ratai)
2. Kaisa Makarainen (Suomija) atsiliko 6,8 sek. (4)
51. Anja Erzen (Slovėnija) 9:11,4 (10)

Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio biatlono taurės varžybų įskaitoje (po 16 rungčių iš 25):

1. Kaisa Makarainen (Suomija) 750 tšk.
2. Darja Domračeva (Baltarusija) 723
3. Valja Semerenko (Ukraina) 579
4. Veronika Vitkova (Čekija) 552
5. Franziska Hildebrandt (Vokietija) 504

T. Kaukėnui koją pakišo netaiklūs šūviai

Sekmadienį Čekijoje pasibaigusio septintojo pasaulio biatlono taurės (BMW IBU World Cup) varžybų etapo vyrų 12,5 km persekiojimo rungtyje 42-ą vietą užėmė Tomas Kaukėnas.

Vienintelis Lietuvos dalyvis po klaidų šaudykloje buvo priverstas šliuožti penkis baudos ratus, o distanciją įveikė per 41 minutę 59,7 sekundės.

Persekiojimo rungtį, kaip ir sprintą šeštadienį laimėjo Slovėnijos biatlonininkas Jakovas Fakas, aplenkęs taip pat kartą šaudykloje suklydusį vokietį Simoną Schemppą ir be klaidų šaudžiusį sezono lyderį bendrojoje įskaitoje Martiną Fourcade'ą.

1. Jakov Fak (Slovėnija)  37 min. 24,9 sek. (1 baudos ratas)
2. Simon Schempp (Vokietija) atsiliko 4,4 sek. (1)