Kol „Neptūnas“ tęsia pergalių seriją, „Prienams“ tai buvo jau devintasis pralaimėjimas iš eilės.

„Prienai“ dar nuo pirmųjų minučių leido „Neptūnui“ įsimėtyti iš toli – po trijų tritaškių iš eilės svečiai vos po trijų minučių pirmavo jau 14:5. Prieniškiai priartėjo 12:16, bet du D.Gailiaus tritaškiai sukrovė Klaipėdos klubui dviženklę persvarą – 22:12. Baigiantis ketvirčiui „Prienai“ kiek priartėjo 20:26.

Antro kėlinio pradžioje „Prienai“ po dviejų tikslių išpuolių sumažino skirtumą iki minimumo – 25:26. Vis dėlto M.Stankevičiaus komanda per keturias kitas minutes nepelnė nė taško ir leido „Neptūnui“ vėl atitrūkti 34:25. Keturis taškus iš eilės pelnė įsisiautėjęs A. Butkevičius, po tritaškį pridūrė D. Zavackas bei M. Mažeika ir komandas skyrė jau 17 taškų – 44:27. Po dviejų kėlinių „Neptūnas“ buvo priekyje 49:34.

Po pertraukos „Neptūno“ pranašumas laikėsi apie 11 taškų, tačiau priartėti vienženkliu skirtumu „Prienams“ nepavyko. Kėlinuko pabaigoje prieniškių padėtį sukomplikavo „Neptūno“ vidurio puolėjas S. Galdikas. Jis pelnė 7 paskutiniuosius svečių taškus trečiajame kėlinyje ir prieš ketvirtąjį kėlinį sukrovė LKL vicečempionams solidų pranašumą 63:44.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Prienus“ į priekį vesti bandė A. Labuckas, tačiau jis vienas buvo bejėgis prieš „Neptūno“ komandą. Klaipėdiečiai tvirtai laikė 20 taškų persvarą ir šventė pergalę.

„Neptūnas“: D. Gailius ir S. Galdikas (8 atk. kam.) po 11, K. Bensonas ir A. Butkevičius po 10, M. Shakuras (6 rez. perd.) ir V. Vasylius po 9, D. Zavackas 8, J. Sinica 6, V. Šarakauskas ir M. Mažeika po 5, M. Girdžiūnas 2 taškai.

„Prienai“: D. Milka 16, A. Labuckas 11 (7 atk. kam.), G. Maceina 8, M. Linkevičius (14 atk. kam., 5 rez. perd.) ir D. Šeškus po 7, P. Ivanauskas 6 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), S. Kymantas ir P. Vaitiekūnas po 4 taškus.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)