aA
Londono „Queens Park Rangers“ klubas antradienį pranešė kiek netikėtą žinią – iš vyriausiojo trenerio pareigų pasitraukė Harry Redknappas.
Harry Redknappas
© Reuters/Scanpix

67-erių metų strategas su QPR nedemonstravo gerų rezultatų, tačiau pasitraukimo priežastis – ne tai. Anglui artimiausiu metu bus atlikta kelio operacija ir jis negalės 100 procentų atsiduoti darbui treniruotėse.

„Turėjau fantastišką laiką su QPR, – pasakojo strategas. – Norėčiau padėkoti klubo personalui, žaidėjams, visiems darbuotojams ir ypač sirgaliams, kurie buvo nuostabūs ir palaikė mane nuo pat atvykimo.

Gaila, bet man nedelsiant reikia operuoti kelį. Ši operacija bent kelias savaites trukdys mano darbui. Tai reiškia, kad aš negalėčiau kiekvieną dieną būti treniruotėse ir atsiduoti šiam darbui 100 procentų. Nutariau, kad šį darbą reikia perleisti kitam žmogui“, – pridūrė buvęs „Tottenham“ strategas.

H. Redknappas QPR ekipoje dirbo nuo 2012 metų.

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.