Vyko keturių etapų estafetė, kiekviena dalyvė turėjo šliuožti 6 km trasą ir 2 kartus apsilankyti šaudykloje. Greičiausiai estafetės pirmą etapą įveikė baltarusė Iryna Kriuko, kuri gavo vieną baudos ratą ir abiejose šaudyklose išnaudojo 4 papildomus šovinius (1; 18 min. 08,1 sek.).

Pradžioje pirmavusioms baltarusėms nepasisekė kovoti dėl medalių – jos liko 5-os (1 val. 11:13,4 val. - suminis). Po dviejų etapų lyderių poziciją perėmė vokietės. Antrame etape startavusi Tina Bachmann buvo 5-a (0; 15:25.1), tačiau trečią komandos narę į trasą išleido pirma.

Į paskutinį etapą pirma išskubėjo lenkė Krystyna Guzik, (0; 15:27.6) kuriai, deja, nepavyko išlaikyti pozicijų ir ji finišavo 4-a.

Čempionių titulą netikėtai iškovojo ukrainiečių komanda, kuri tik paskutiniame etape staigiai atsiplėšė nuo kitų varžovių. Paskutinė šliuožusi Julija Džyma puikiai pasirodė šaudykloje, kur jai net neprireikė papildomų šovinių. Sportininkė dar prieš pirmą šaudymą su savo komanda buvo vos 4-a, tačiau jau antro šaudymo metu turėjo solidų 16,8 sek, pranašumą, o finišavo 18,6 sek. persvara prieš artimiausias priešininkes.

Sidabro medalius iškovojo vokiečių komanda (1:10:17.1 val). Nė vienai vokiečių biatlonininkei neprireikė šliuožti papildomo baudos rato – visos šaudė taikliai (prireikė vos 6 papildomų šovinių per 8 šaudyklas). Sidabro medaliais pasipuošė Annika Knoll (0; 17:41,1), Tina Bachmann (0; 15:25,1), Maren Hammerschmidt (0; 15:36,0) ir Karolin Horchler (0; 15:26.2).

Trečioje vietoje liko Prancūzijos komanda (1 val. 10 min. 19,9 sek.), kurią sudarė Anais Chevalier (0; 17:31,1), Chloe Chevalier (0; 15:30,5), Julia Simon (0; 15:16,5) ir Coline Varcin (0; 15:24,5).

Lietuvos moterų komanda šiose varžybose nestartavo.