aA
„Wolfsburg“ savo oficialioje internetinėje svetainėje pranešė, kad paskutinę žaidėjų perėjimo dieną užbaigė derybas su Londono „Chelsea“ dėl krašto puolėjo Andre Schuerrles įsigijimo.
Andre Schuerrle
© Reuters/Scanpix

Kalbos apie 24-erių metų futbolininko sugrįžimą į Vokietiją sklido jau kurį laiką. Buvo manoma, kad dėl vokiečio kovos ir Dortmundo „Borussia“, tačiau „geltonai juodi“ net nepateikė pasiūlymo.

„Chelsea“ komandoje žaisti beveik negavęs A. Schuerrle su „Wolfsburg“ klubu pasirašys ketverių su puse metų sutartį, o „vilkai“ už jį paklos 22,5 milijonų svarų sterlingų.

Į Jose Mourinho vadovaujamą ekipą futbolininkas atvyko 2013 metais, kai už 18 milijonų svarų sterlingų sumą paliko Lėverkuzeno „Bayer“.

Tačiau A. Schuerrle „mėlynųjų“ gretose neatsiskleidė ir nusprendė sugrįžti į gimtinę. Pirmajame sezone vokietis sužaidė 44 rungtynes ir pelnė 9 įvarčius, bet šį sezoną tik penkis kartus pasirodė starto sudėtyje žaidžiant su „Premier“ lygos klubais.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.