„Juventus“ futbolininkai dabar turi 50 taškų. Antroje pozicijoje esančią „Roma“ komandą Turino ekipa ir toliau lenkia septyniais taškais.

„Roma“ komandos kluptelėjimo pasinaudojo atsilikimą iki keturių taškų sumažinęs trečiojoje vietoje įsitvirtinęs „Napoli“ klubas. „Napoli“ išvykoje po atkaklios kovos rezultatu 2:1 palaužė Veronos „Chievo“ ekipą.

Pirmajame sekmadienio mače į kovą stojo „Sassuolo“ bei Milano „Inter“ komandos. Svečiuose rungtyniavę Roberto Mancini auklėtiniai kiek netikėtai buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.

„Sassuolo“ du įvarčius be atsako pelnė jau pirmajame kėlinyje, tačiau Milano klubo gerbėjų viltis 83-ią min. atgaivino Mauro Icardi. Vis dėlto, jau per teisėjo pridėtą laiką šeimininkai dar vieną įvartį pelnė iš 11 m baudinio, o iš aikštės teisėjas išvarė po vieną abiejų komandų futbolininką.

Ketvirtojoje pozicijoje žengiantis Romos „Lazio“ klubas išvykoje rezultatu 1:2 pralaimėjo vienai lygos autsaiderių „Cesena“ ekipai. Tuo tarpu išvykoje žaidusią penktą vietą užimančią „Sampdoria“ komandą rezultatu 5:1 sutriuškino „Torino“ ekipa.

Paskutiniame sekmadienio mače „AC Milan“ futbolininkai namuose 3:1 įveikė „Parma“ komandą.

„Udinese“ 0-0 „Juventus“

„Sassuolo“ 3-1 „Inter“

17' [1-0] Simone Zaza
30' [2-0] Nicola Sansone
83' [2-1] Mauro Icardi
90' Nicola Sansone („Sassuolo“) parodyta raudona kortelė
90' Isaac Donkor („Inter“) parodyta raudona kortelė
90' [3-1] Domenico Berardi (iš 11 m baudinio)

„Atalanta“ 2-1 „Cagliari“

18' [1-0] Giuseppe Biava
44' [1-1] Daniele Dessena
90' [2-1] Mauricio Pinilla

„Cesena“ 2–1 „Lazio“

[1-0] 61' Gregoire Defrel
[2-0] 77' Danilo Cataldi (į savus vartus)
[2-1] 87' Miroslav Klose

„Torino“ 5–1 „Sampdoria“

16' [1-0] Fabio Quagliarella
29' [2-0] Fabio Quagliarella (iš 11 m baudinio)
65' [3-0] Fabio Quagliarella
75' [4-0] Amauri
77' [4-1] Pedro Mba Obiang
90' [5-1] Bruno Peres

„Chievo“ 1–2 „Napoli“

18' [0-1] Boštjan Cesar (į savus vartus)
25' [1-1] Miguel Britos (į savus vartus)
62' [1-2] Manolo Gabbiadini

„Palermo“ 2–1 „Hellas“

8' [0-1] Panagiotis Tachtsidis
18' [1-1] Paulo Dybala
79' [2-1] Andrea Belotti

„AC Milan“ 3-1 „Parma“

17' [1-0] Jeremy Menez (iš 11 m baudinio)
24' [1-1] Antonio Nocerino
57' [2-1] Jeremy Menez
76' [3-1] Cristian Zaccardo