Per tris kėlinius dvigubą dublį surinkęs Jonas Valančiūnas lemiamame ketvirtyje žaidė tik pirmas 45 sekundes ir trenerio Dwane'o Casey buvo pasodintas ant atsarginių suolo iki pat mačo pabaigos.

Paskutines 11 minučių be „centro“ iš Lietuvos vertęsi „Raptors“ vos neprisižaidė: rezultatas nuo 89:79 jų naudai (likus žaisti 11 min. 15 sek.) sumažėjo iki 112:110 (likus 15 sek.). Visgi, laimei, tada dvi baudas realizavo Terrence'as Rossas ir šeimininkai atsilaikė.

Iš viso J. Valančiūnas per 28 min. pelnė 20 taškų (9/15 dvitaškiai, 2/2 baudos), sugriebė 11 atšokusių kamuolių, blokavo 3 varžovų metimus ir 4 sykius prasižengė. Lietuvis po trijų kėlinių buvo rezultatyviausias, daugiausiai kamuolių atkovojęs bei naudingiausias Toronto komandos narys (jo +/- rodiklis buvo +11). Tokiu liko ir pasibaigus dvikovai, išskyrus tai, kai jį rezultatyvumu aplenkė DeMaras DeRozanas.

Beje, „Pistons“ šiame susitikime negalėjo padėti susižeidęs pagrindinis jų įžaidėjas Brandonas Jenningsas. Tiesa, jį sėkmingai pavadavo D. J. Augustinas, įmetęs net 35 taškus.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 25 (8/14 metimai iš žaidimo, 8/10 baudos), Jonas Valančiūnas 20 (9/15 dvitaškiai, 11 atk. kam.), Amiras Johnsonas 17, Greivisas Vasquezas 13, Louisas Williamsas 12, Kyle'as Lowry 11 taškų.

„Pistons“: D. J. Augustinas 35 (7/11 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 6/6 baudos), Gregas Monroe 21 (16 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 16, Andre Drummondas 14 taškų.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (74)