Sėkmingai mačą pradėję žalgiriečiai savo sąlygas varžovams diktavo du su puse kėlinio ir pirmavo 47:39, tačiau tada turkai suaktyvino savo gynybą, ėmė spausti lietuvius jų aikštės pusėje, spurtavo 24:10 ir patys išsiveržė į priekį – 63:57.

Nors likus žaisti 23 sek. po Jameso Andersono tritaškio mūsiškiams buvo atgijusi viltis išsigelbėti (67:72), net 93 procentų taiklumu baudas realizavę „Galatasaray“ krepšininkai netrukus ją užgesino ir šventė pergalę 78:69.

„Galatasaray“ atstovaujantis lietuvis Martynas Pocius ant parketo praleido tik 8 minutes, nes po kontakto su Artūru Gudaičiu susižeidė. Jis įmetė 1 tašką (0/1 tritaškis, 1/2 bauda).

Kitas Eurolygos TOP-16 etapo rungtynes žalgiriečiai žais sausio 9 d., penktadienį, savo aikštėje su Berlyno „Alba“.

Rungtynės:

Stambulo „Galatasaray“ – Kauno „Žalgiris“ 78:69 (20:22, 15:19, 22:14, 21:14).

„Galatasaray“: Zoranas Ercegas (7/7 baudos) ir Sinanas Guleras po 14, Carlosas Arroyo 12, Keremas Gonlumas 10, Vladimiras Micovas 8 (6/6 baudos), Justinas Carteris 7, Patricas Youngas 6, Enderas Arslanas 4, Aleksandras Maričius 2, Martynas Pocius 1 taškas.

„Žalgiris“: Jamesas Andersonas 15, Robertas Javtokas 12 (6/9 dvitaškiai), Artūras Gudaitis 11 (16 min., 4/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 4 atk. kam.), Edgaras Ulanovas 9, Artūras Milaknis 8, Paulius Jankūnas (4 klaidos) ir Vaidas Kariniauskas po 5, Darius Songaila ir Tomas Dimša po 2 taškus. Willas Cherry (9 min., -2 naud. balai) ir Lukas Lekavičius (3 min.) taškų nepelnė.

Blokai: „Galatasaray“ 3 – „Žalgiris“ 4;

Klaidos: „Galatasaray“ 13 – „Žalgiris“ 14.

Rungtynių eiga:

Eurolygos drausmės komitetas Turkijos klubą nubaudė po riaušių Stambule, kurių metu žuvo 25-erių metų Belgrado „Crvenos Zvezdos“ ekipos fanas – „Galatasaray“ skirta ne tik 100 tūkstančių eurų bauda, bet ir trys namų mačai be žiūrovų.

E grupėje dar žaidžia Madrido „Real“, „Barcelona“, Atėnų „Panathinaikos“, „Crvena Zvezda“, Berlyno „Alba“ ir Tel Avivo „Maccabi“.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!