„Lietuvos ryto“ ekipai tai trylikta pergalė 15-ose LKL rungtynėse. „Prienų“ sąskaitoje - šešios pergalės ir dešimt pralaimėjimų.

Rungtynes tritaškiu atidarė Gediminas Orelikas (3:0), o į du Arno Labucko baudos metimus atsakė „Lietuvos ryto“ metikai – pasižymėjo Martynas Gecevičius ir Adas Juškevičius (8:2). Ketvirtis baigėsi vilniečių spurtu 18:6, kurį karūnavo Billy'io Barono dvitaškis. Po pirmojo kėlinio – 15 taškų šeimininkų persvara – 26:11.

„Lietuvos rytas“ antrą kėlinį pradėjo dar vienu, šįkart Mike’o Moserio inicijuotu, spurtu 10:3 (36:14). Komandos kurį laiką keitėsi taškais (40:22). Į tris taiklius Ovidijaus Varanausko baudų metimus, G. Orelikas atsakė trimis taškais (46:25). Per likusį kėlinio laiką nieko nesukūrusios ekipos į rūbines keliavo rezultatui esant 46:25.

Dar vieno kėlinio pradžioje dominavo „Lietuvos rytas“. Vilniečiai pradėjo rezultatyvia atkarpa 9:2 (55:27). Kėliniui įsibėgėjus „Prienų“ gretose iniciatyvos ėmėsi O. Varanauskas ir Giedrius Staniulis, būtent jie neleido Vilniaus ekipai toliau didinti pranašumo (64:43). Nors Edvinas Šeškus nepataikė dvitaškio su sirena, trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 69:43.

Ketvirtasis ketvirtis tebuvo formalumas, o G. Oreliko vedamų vilniečių pranašumas vienu metu buvo išaugęs net iki 32 taškų (85:53).

Rezultatas:

Vilniaus „Lietuvos rytas“ - „Prienai“ - 91:61 (26:11, 20:14, 23:18, 22:18)

„Lietuvos rytas“: Gediminas Orelikas 25 taškai (5 atk. kam.), Michaelas Moseris 20 (4/5 trit., 9 atk. kam., 5 kl.), Antanas Kavaliauskas 12 (6 atk. kam.), Martynas Gecevičius 12 (4 rez. perd.), Billy Baronas 8;

„Prienai“: Ovidijus Varanauskas 19 (4 atk. kam., 4 rez. per.), Giedrius Staniulis 17 (12 atk. kam.), Arnas Labuckas 14 (5 atk. kam.), Domantas Šeškus 8.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):