Penktadienį svečiuose Hjustono krepšininkai 12 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 114:112 (33:24, 22:33, 28:17, 22:31, 9:7) palaužė ketvirtą nesėkmę iš eilės patyrusios Vakarų konferencijos autsaiderės Minesotos „Timberwolves“ (4 pergalės ir 14 pralaimėjimų) komandos pasipriešinimą, bei iškovojo trečią pergalę iš eilės.

Starto penkete žaidęs lietuvis nugalėtojams pelnė 13 taškų ir gynime po krepšiais atkovojo 8 kamuolius, 4 sykius suklydo ir kartą prasižengė. Per daugiau nei 39 su puse žaidimo minutės (39:40) D. Motiejūnas pataikė 4 dvitaškius iš 8 bei realizavo 5 baudų metimus iš 6.

Krepšininkas iš Lietuvos iniciatyvos ėmėsi paskutinę pagrindinio laiko minutę, kai Minesotos klubas pirmavo rezultatu 105:101. D. Motiejūnas dvitaškiu metimu sumažino atsilikimą, o kitos atakos metu dviem baudų metimais rezultatą išlygino.

Tuomet „Rockets“ jau rungtyniavo be šešias pražangas surinkusio lyderio Jameso Hardeno, šiame mače pelniusio net 38 taškus. Be jo teko verstis ir pratęsimo metu.

Minesotos „Timberwolves“ - Hiustono „Rockets“ - 112:114 (24:33, 33:22, 17:28, 31:22, 7:9)

„Timberwolves“: Shabazzas Muhammadas 20 taškų, Thaddeusas Youngas 19, Zachas LaVince'as 17, Gorgui Diengas ir Corey Breweris po 15 taškų.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 38, Jasonas Terry'is 19, Trevoras Ariza 17, Donatas Motiejūnas 13, Kostas Papanikolaou 10 taškų.

„Raptors“ nesustabdė įsibėgėjusios „Cavaliers“ ekipos

Penktą nesėkmę dvidešimtose NBA reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto „Raptors“ klubas. Rytų konferencijos lyderė „Raptors“ ekipa namuose rezultatu 91:105 (21:30, 23:21, 20:25, 27:29) pralaimėjo įsibėgėjusiai Klivlando „Cavaliers“ komandai.

Tai šešta iš eilės „Cavaliers“ krepšininkų pergalė. Paskutinį kartą Klivlando ekipa pralaimėjo lapkričio 23 d., kai namuose nusileido tai pačiai „Raptors“ komandai (93:110). „Cavaliers“ (11 pergalių ir 7 pralaimėjimai) Rytų konferencijoje yra penktoje vietoje.

Starto penkete žaidęs lietuvis šeimininkams pelnė 7 taškus, gynyboje sugriebė 2 kamuolius, blokavo 2 varžovo metimus, išvengė klaidų ir trissyk prasižengė. Per 20 su puse žaidimo minutės (20:27) J. Valančiūnas pataikė 3 dvitaškius iš 7 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

Toronto „Raptors“ - Klivlando „Cavaliers“ 91:105 (21:30, 23:21, 20:25, 27:29)

„Raptors“: Amiras Johnsonas 27, Kyle'as Lowry 22 (9 rez. perd.), Jamesas Johnsonas 11, Jonas Valančiūnas 7, Terrence'as Rossas ir Patrickas Pattersonas - po 6;

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 24 (13 rez. perd.), Tristanas Thompsonas 21 (14 atk. kam.), Kevinas Love'as (13 atk. kam.) ir Kyrie Irvingas - po 15, Andersonas Varejao ir Shawnas Marionas - po 9.