Po pergalės prieš Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) komandą kauniečiai ir toliau žengia pergalingai ir vejasi čempionato lyderius, Elektrėnų klubą.

Dvikovoje kauniečiai jau pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 4:0 ir leido sau atsipalaiduoti.

„Rokiškio“ komanda ginklų nesudėjo. Kovingi aukštaičiai po trupinėlį mažino atsilikimą ir po dviejų įvarčių antrojo kėlinio viduryje per 40 sekundžių priartėjo iki 4:3.

„Baltų ainiams“ pertrauka prieš trečiąjį kėlinį išėjo į naudą ir šeimininkai dviem Ermino Gutausko ir Žygimanto Girdžiaus įvarčių vėl truktelėjo į priekį iki 6:3. „Rokiškio“ komanda priešinosi iki pat dvikovos pabaigos, tačiau įvarčiai nekrito.

Septintuoju įvarčiu tašką rungtynėse padėjo Ulfas Oscaras Williamas Sollinas – 7:3.

„Baltų ainiai“ – „Rokiškis“ 7:3 (4:1, 0:2, 3:0).

„Baltų ainiai“: W. Sollinas 2, D. Streckis, A. Gutauskas, D. Žiūkas, E. Gutauskas, Ž. Girdžius po 1 įvartį.

„Rokiškis“: D. Janušonis, D. Deksnys, A. Rukšėnas po 1 įvartį.

7. „Rokiškis“ 5 1 0 0 4 18:40 3<.pre>

Kitos čempionato rungtynės įvyks trečiadienį Vilniuje, kur 20 val. Pramogų arenoje susitiks vietos „Hockey Punks“ ir „Ober-Haus“.