Nesunkę pergalę šventė svečiuose žaidę miestečiai – 3:0. Trys pelnyti ir trys iš varžovų atimti taškai leido „Man City“ komandai pakilti į antrą vietą. Šią poziciją jiems užleido būtent „Southampton“ ekipa.

Pirmasis mačo įvartis buvo įmuštas tik 56-ą minutę, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo Yaya Toure.

Nors 74-ą minutę iš aikštės išvarius Eliaquimą Mangalą „Man City“ liko mažumoje, tai jiems nesutrukdė ir toliau mušti įvarčius.

80-ą minutę įvartį pelnė Frankas Lampardas, po aštuonių minučių – Gaelis Clichy.

„Southampton“ 0 - 3 „Manchester City“
51' [0 - 1] Yaya Toure
74' Eliaquim Mangala („Man City“) gavo raudoną kortelę – antra geltona
80' [0 - 2] Frank Lampard
88' [0 - 3] Gael Clichy

„Tottenham Hotspur“ 2 - 1 „Everton“
15' [0 - 1] Kevin Mirallas
21' [1 - 1] Christian Eriksen
45+1' [2 - 1] Roberto Soldado

Prancūzijoje – „Bordeaux“ pergalė

Tuo metu Prancūzijoje sužaisti trys „Ligue-1“ pirmenybių susitikimai. Minimalią pergalę rezultatu 1:0 iškovojo ir į ketvirtą turnyro lentelės vietą šoktelėjo „Bordeaux“ futbolininkai. Jie įveikė šiemet buksuojančią „Lille“ komandą. Pergalingą įvartį pelnė Cheickas Diabate.

Rezultatas:

„Bordeaux“ 1 - 0 „Lille“
62' [1 - 0] Cheick Diabate

„Evian“ 2 - 0 „Guingamp“
59' [1 - 0] Daniel Wass
81' [2 - 0] Nicki Bille Nielsen

„Saint Etienne“ 3 - 0 „Lyon“
18' [1 - 0] Mustapha Bayal Sall
40' [2 - 0] Ricky van Wolfswinkel
68' [3 - 0] Renaud Cohade
79' Alexandre Lacazette („Lyon“) nerealizavo 11 metrų baudinio