Jis sekmadienį namuose 81:72 (16:16, 21:20, 21:22, 23:14) įveikė devintoje pozicijoje esančias Las Palmaso „Gran Canaria 2014“ (3/7) krepšininkes.

Lietuvė nugalėtojoms pelnė 21 tašką, po krepšiais atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išvengė klaidų bei pražangų. Per nepilnas 29 žaidimo minutes (28:42) V. Kuktienė pataikė 4 tritaškius iš 5, 2 dvitaškius iš 4 ir realizavo visus 5 baudų metimus.

23 taškais prie pergalės prisidėjo Noemi Bofill, 22 – Brittany Chambers, 8 – Anna Coloma.

Viešnių gretose rezultatyviausiai žaidė Robyn Parks (27 tšk.) ir Yurena Castellano (13 taškų).

Ispanijos moterų krepšinio lygoje pirmauja taip pat po 9 mačus iš 10 galimų laimėjusios Salamankos „Perfumerias Avenida“ ir Huelvos „CB Conquero“ komandos.

Turkijoje komanda su K. Nacickaite pakilo į trečią poziciją

Ketvirtą pergalę Turkijos moterų krepšinio pirmenybių šeštojo turo rungtynėse iškovojo ir į trečią vietą keturiolikos komandų turnyre pakilo Kamilės Nacickaitės atstovaujamas Stambulo „Universitesi BGD“ klubas, savo aikštelėje po pratęsimo 82:74 (16:7, 11:19, 22:23, 17:17, 16:8) privertęs pasiduoti septintoje pozicijoje esančias Stambulo „Bešiktaš“ (3/3) krepšininkes.

Lietuvė nugalėtojoms pelnė 11 taškų, po krepšiais atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, išvengė klaidų bei surinko 4 asmenines pražangas. Per 28 žaidimo minutes K. Nacickaitė pataikė 3 tritaškius iš 6 ir 1 dvitaškį metimą iš 5.

21 tašku prie pergalės prisidėjo Shenise Johnson, 15 – Courtney Paris, 13 – Nevin Nevlin, 12 – Šaziye Ivegin.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Frida Eldebrink (29 tšk.), Ziomara Morrison (14 tšk.) ir Begüm Dalgalar (9 taškai).

Turkijos moterų krepšinio čempionate pirmauja po šešias pergales iškovojusios Stambulo „Galatasaray“ ir „AGU Spor“ komandos.