aA
Su šventine nuojauta, gražiu Kalėdų laukimu, į mūsų duris pasibeldžia gruodis - gerumo ir šventinio šurmulio laikotarpis. Būsime linkę labiau paišlaidauti, pradžiuginti žmones maloniomis staigmenomis.
© Shutterstock nuotr.

Iki gruodžio 9 d. ypač palankus laikas pabaigti spręsti darbinius klausimus, paieškoti naujų veiklos perspektyvų. Gruodžio 9-10-11 dienomis Mėnulio užtemimo įtakoje galimi nuotaikų svyravimai, tad būkite pakantūs ir kitokiai nuomonei, parinkite savo artimiesiems švelnesnius žodžius ir stenkitės mąstyti pozityviai.

Juodojo Mėnulio tranzito Mergelės ženklu įtakoje galite būti priekabesni, jautriau reaguoti į nemalonias smulkmenas. Svarbu matyti ateities gerą perspektyvą ir išsikelti sau didesnius uždavinius. Juos realizuoti padės Marso tranzitas Vandenio ženklu, kurdamas naujas progas ir galimybes. Veneros kelionė iki 10 gruodžio Šaulio ženklu stiprins troškimą keliauti, o po 11 d. perėjus jai į Ožiaragio ženklą, atsiras puikios investicijų bei naujų darbų radimo galimybės.

Viena įspūdingiausių, labiausiai laukiamų metų švenčių – Kalėdos. Jų išvakarėse švenčiamos Kūčios pasižymi ypatinga magija. Tai paskutinė ilgiausia metuose naktis, po kurios grįžta Saulė ir ima ilgėti diena. Tai – didžiulis virsmas gamtoje. Žmogus, būdamas visumos dalimi, jautriai reaguoja į visus gamtoje vykstančius virsmus: Saulės, Mėnulio, planetų padėtį. Senovėje, prieš svarbiausius gamtoje vykstančius pokyčius, šalių galingieji kreipdavosi į astrologą, žynį, norėdami sužinoti, kas jų laukia ateityje.

Kūčių naktis žymi takoskyrą tarp tamsos ir šviesos. Po jos mes galime dvasiškai atgimti, pradėti naują gyvenimo ciklą. Šių metų Kūčių naktis pasižymi ypatinga magija. Tai lemia ir atitinkamos dangaus kūnų konfigūracijos bei aspektai. Todėl Kūčių vakarą, žiūrėdami į degančią ugnį, garsiai ištarkite savo karščiausią troškimą ir pabandykite įsivaizduoti jo išsipildymą.

Taip pat labai svarbu turintiems skolų jas grąžinti iki Kūčių, tada sekančiais metais jų nebeturėtumėte. Atleiskite jus nuskriaudusiems. Tada neperkeltumėte skriaudų ir nuoskaudų į ateinančius metus.

Astrologė L. Žukienė: kas mūsų laukia gruodį
© Asmeninio archyvo nuotr.

Šventas Kalėdas pasitikime kurdami šiltą nuoširdžią nuotaiką namuose, skirdami pagrindinį dėmesį jums brangiems žmonėms, mažiesiems. Raskime laiko kartu pažaisti smagius stalo žaidimus, aplankyti brangius jums žmones, visiems kartu pasidžiaugti šia puikia metų švente.

Tarpušvenčio laikotarpis tinkamas apmąstymams, ateities planų kūrimui ir šiltam nuoširdžiam bendravimui. Tai bendros astrologinės tendencijos, kurias būtinai reikėtų derinti su asmeniniais jūsų horoskopo rodikliais.

Pasitinkant Žaliosios Medinės Ožkos (Avies ar pagal Avestą Jaučio) metus, po audringų Arklio metų, prieš šventę galima būtų jums pasiūlyti atlikti tokį ritualą: kiekviename patalpos kampe uždegti žalios spalvos žvakę ir paskambinti turimais varpeliais ar paleisti varpų skambėjimo įrašą. Tai pakviestų į jūsų namus ramybę, sėkmę ir laimę.

Stalą uždenkite žalios spalvos staltiese. Stalo viduryje turėtų būti pamerkta pušies šakelė ir vaza su apelsinais, obuoliais, mandarinais, citrinomis. Ant stalo turėtų būti riešutų, tai pritrauktų į jūsų namus meilę ir santarvę.

Visi išvardinti gyvūnai - žolėdžiai, tad sėkmė lydės, jei šia proga ruošime vegetariškas, daug žalumynų ir vaisių turinčias vaišes. Puikiai derės mediniai stalo akcentai, pvz. žvakidės. 
Jūsų drabužiai turėtų turėti bent vieną žalią akcentą. Puoškitės žalios spalvos papuošalais ir aksesuarais.

Kadangi Ožka įneša į mūsų gyvenimą ramybę, pasitikite ją šiltai ir nuoširdžiai bendraudami, ne per daug triukšmingai. Ožka žaisminga, tad tinka dainos, šokiai, smagūs stalo žaidimai. Svarbu gera nuotaika ir dėmesys vieni kitiems.

Gero ir nuotaikingo Jums gruodžio, šiltų ir džiaugsmingų švenčių.

Palankios dienos: 2, 4, 5, 6, 12, 17, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29
Būkite atidesni: 1, 7, 9, 10, 11, 15, 18, 21, 30

Jums ypač aktyvus mėnuo. Gruodžio 1-2 dienomis Mėnulis, keliaudamas jūsų ženklu, stiprins intuiciją, jautrumą, kurs romantinę nuotaiką. Pamąstykime, kaip galėtume parodyti meilę brangiausiam žmogui. Pirmąją savaitę pagrindinį dėmesį skirkite šeimai ir artimiesiems.

Dėka Marso tranzito Vandenio ženklu, ieškantiems gyvenimo draugo, netikėtoms pažintims ypač sėkminga antroji savaitė. Šiuo laikotarpiu galite gauti netikėtą darbo pasiūlymą.

Mėnesio viduryje atkaklios ir ryžtingos jūsų pastangos atneš ilgai lauktus puikius rezultatus darbe. Būsite pripažinti ir įvertinti. Trečios savaitės pradžioje ryžtingai ginkite savo poziciją. Svarbu tai daryti taktiškai. Šventiniam vakarui sugalvokite savo artimiesiems įdomių pramogų bei žaidimų. Aplankykite savo geriausius draugus.

Ketvirtąją savaitę pagrindinį dėmesį skirkite materialiai padėčiai sustiprinti. Ieškantys papildomo darbo galite gauti net keletą pasiūlymų. Duokit truputį sau laiko atsirinkti, kuris tinkamiausias.

Mėnesio gale pradžiugins seniai matyto draugo skambutis. Naujiesiems sutikti puikiai tiktų išvykos, kelionės kartu su artimaisiais ir draugais.

Astrologė L. Žukienė: kas mūsų laukia gruodį
© Shutterstock nuotr.

Aktyvus mėnuo turintiems verslus, užsiimantiems individualia veikla. Pirmoji savaitė palanki partnerystei, naujų kontaktų užmezgimui. Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu gruodžio 4-5 dienomis, užsiimančius kūrybine veikla aplankys įkvėpimas, gims naujos idėjos. Palankus metas draugystei ir meilei. Raskite būdų jausmams išreikšti.

Antrąją savaite pradžiuginkite mylimą žmogų netikėtu pasiūlymu šventėms.

Trečiosios savaitės pradžia palanki pradėtų darbų užbaigimui. Skirkite laiko buitiniams klausimams spręsti, kartu ruoškitės šventėms.

Ketvirtoji gruodžio savaitė džiugins šventine nuotaika, pradžiuginkit artimuosius savo dėmesiu ir nuotaikingomis dovanėlėmis.

Astrologė L. Žukienė: kas mūsų laukia gruodį
© Shutterstock nuotr.

Gruodis - ypač darbingas mėnuo. Pirmoji savaitė labai palanki naujų kontaktų užmezgimui, prekybai, šiltam tarpusavio bendravimui, draugiškų santykių kūrimui. Gruodžio 6-7 dienomis, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, jautriau reaguosit į pasakytą žodį, šiuo laikotarpiu venkite ginčų ir aštresnių pasisakymų.

Gruodžio 10 d., Mėnulio užtemimo metu, būkit jautrūs artimiesiems, auginantys vaikus skirkit jiems ypač daug dėmesio.
Antroji gruodžio savaitė pasižymės intensyviu tempu, vos visur spėsite.

Trečiąją savaitę skirkite laiko parengti mylimam žmogui malonią staigmeną.

Ketvirta savaitė pilna šaunių, malonių susitikimų, nuoširdaus bendravimo.

Paskutinėmis mėnesio dienomis nustebinkite jums brangius žmones pakvietimu į įdomų Naujųjų sutikimą.

Astrologė L. Žukienė: kas mūsų laukia gruodį
© Shutterstock nuotr.

Tarpusavio santykių tobulinimo ir stiprinimo mėnuo.

Pirma savaitė tinkama šeimyninių ryšių stiprinimui, palanki materialinės gerovės kūrimui. Aplankys nauji sumanymai, atsiras naujų veiklos galimybių. Gruodžio 8 d., Mėnuliui įžengus į jūsų ženklą tinkamas metas draugystei, meilės pasireiškimui. Taip pat tinkamas laikas įvertinti situaciją, kurioje šiuo metu esate, suvokti, kas kliudo eiti į priekį, atsisakyti senų įpročių, stereotipų.

Gruodžio 9-10 d. būsit ypatingai jautrūs. Mėnulio užtemimo metu galimi  emociniai svyravimai, gali apimti liūdnesnės nuotaikos. Stenkitės tam nepasiduoti, visame kame įžvelgti šviesią perspektyvą.

Antroji savaitė bus stabilesnė. Aplankys sėkmė, jausitės mylimi ir laimingi. Auginantys vaikus rasit laiko daugiau su jais pabendrauti.

Trečią savaitę kursit namų šventinę nuotaiką. Svarbu nepersistengti tvarkant namus, siekiant tobulo rezultato.
Ketvirta savaitė sklidina džiugesio, ilgai lauktos ramybės, raskite laiko ateities planų kūrimui.

Astrologė L. Žukienė: kas mūsų laukia gruodį
© Shutterstock nuotr.

Ilgai lauktų permainų laikotarpis.

Jau pirma gruodžio savaitė atneš jums ilgai lauktą palengvėjimą. Iš jūsų ženklo iškeliavęs Juodas Mėnulis leis aplinkiniams pagaliau tinkamai įvertinti jūsų nuopelnus. Atsiras galimybės kilti karjeros laiptais, pasiekti ilgai siektų rezultatų. Svarbu nebūti kategoriškais ir „nepjauti dešimt kartų nepamatavus“.

Gruodžio 9-10d. Mėnulio užtemimo įtakoje veržliam judėjimą į priekį gali stabdyti įvairūs smulkūs nemalonūs trukdžiai – stenkitės jų nesureikšminti, venkite priekaištauti artimiesiems. Šiomis dienomis jiems kaip tik reikėtų jūsų gero žodžio, palaikymo.

Antroji savaitė, kai jūsų ženklu keliaus Mėnulis, vienišiems teiks progų netikėtoms šaunioms pažintims; draugaujantiems - puikiems susitikimams. Tai laikotarpis, kai galite pagerinti tarpusavio emocinį klimatą, svarbu nešykštėti šalia esantiems gero jų pastangų įvertinimo.

Trečioji savaitė auginantiems vaikučius suteiks progų pasidžiaugti jų pasiekimais. Pradžiuginkite juos pagyrimais, maloniomis dovanėlėmis ir netikėtais linksmais pasiūlymais kartu praleisti laisvalaikį. Jūsų laukia šiltas bendravimas ir giedra nuotaika.

Ketvirtą savaitę, Jupiterio tranzito jūsų ženklu įtakoje, pasijausite tikrai karališkai, būsite dėmesio centre, pastebimi, vertinami, mylimi, sklandžiai seksis darbai.

Astrologė L. Žukienė: kas mūsų laukia gruodį
© Shutterstock nuotr.

Buities tvarkymo, naujų darbų suradimo mėnuo. Būkite atkaklūs ir kantrūs, nes Juodojo Mėnulio tranzitas jūsų ženklu gali šiek tiek lėtinti jūsų tempą.

Pirmąją savaitę teks pasiraitoti rankoves ir spręsti daugybę buitinių klausimų bei darbinių problemų. Gruodžio 10 - Mėnulio užtemimo metu - palanku atsisakyti ne tik senų daiktų, bet ir to, kas sena, sustabarėję ir trukdo eiti į priekį.

Gruodžio 13-14-15 d., kai Mėnulis keliaus jūsų ženklu, džiuginkit jums brangiausią žmogų nuoširdžiu dėmesiu ir maloniomis staigmenomis.

Trečioji gruodžio savaitė širdin įneš džiugesio, ilgai lauktos ramybės, naujų puikių idėjų, kurias reiktų tuoj pat realizuoti. Šiuo laikotarpiu stenkitės nieko neatidėlioti, būkite greiti ir ryžtingi.

Ketvirtąją savaitę būsite pakylėti, džiugūs, džiaugsitės artimųjų dėmesiu ir šventine nuotaika.

Astrologė L. Žukienė: kas mūsų laukia gruodį
© Shutterstock nuotr.

Profesinio tobulėjimo mėnuo.

Pirmoji savaitė leis išspręsti užsigulėjusius darbinius klausimus ir atrasti novatoriškas perspektyvas. Tai puikus metas investuoti ir spręsti juridinius klausimus. Dėl Juodojo Mėnulio tranzito Mergelės ženklu, imantis naujų planų, gali iškilti smulkių trukdymų. Svarbu jų nesureikšminti, o, pasitelkus jūsų diplomatinius sugebėjimus, neatidėliojant išspręsti.

Antrąją gruodžio savaitę kai kurių lauks įdomios komandiruotės, susitikimai. Auginantys vaikučius patirsite daug smagių akimirkų, galėdami pasidžiaugti tiek pirmaisiais jų žingsniais, tiek mokykliniais laimėjimais.

Trečia savaitė tinkamas metas strateginių planų kūrimui bei pasirūpinimu jums artimais žmonėmis.

Ketvirtąją savaitę palanku pakeliauti, susitikti su seniai matytais bičiuliais. Vieniši gali pagaliau netikėtai sutikti jums tinkamą žmogų. Jį turintys, stenkitės branginti ir puoselėti gražius tarpusavio santykius.

Astrologė L. Žukienė: kas mūsų laukia gruodį
© Shutterstock nuotr.

Įdomių patyrimų mėnuo.

Gruodžio pirmąją savaitę susimąstysite, ar einate teisinga kryptimi. Norėsis gyvenime daug ką keisti, atrasti save iš naujo. Mėnulio užtemimo metu, gruodžio 10 d., susilaikykite nuo kritikos ir stenkitės artimiesiems surasti palaikymo ir pradžiuginimo žodžius.

Antrąją savaitę, kai jūsų ženklu keliaus Mėnulis, 18-19 dienomis, apims romantiškos nuotaikos, tad skirkite daug dėmesio ir švelnumo mylimam žmogui.

Trečiosios savaitės pradžia bus sklidina įtempto darbo, užgriuvusių netikėtų pasiūlymų.

Ketvirtąją savaitę susidėliosite prioritetus, pamąstysite apie galimybę pakeliauti.

Mėnesio pabaiga bus kupina lengvų rūpestėlių. Nekreipkite dėmesio į smulkius nesklandumus.

Astrologė L. Žukienė: kas mūsų laukia gruodį
© Shutterstock nuotr.

Veneros ir Merkurijaus tranzito įtakoje - jums sėkmingas mėnuo.

Pirmąją savaitę stenkitės sutvarkyti buitį, spręsti svarbiausius darbinius klausimus. Siekiantys karjeros raskite progą apie tai užsiminti savo viršininkams. Nemažai nuveikti galite net iki gruodžio 9 d. Tad nepražiopsokite galimybių, būkite aktyvūs, ieškodami reikalingos informacijos.

Antroji savaitė palanki artimų santykių stiprinimui, draugystei, naujoms pažintims.

Gruodžio 21-22d, Mėnulio tranzito jūsų ženklu įtakoje būsit romantiškai nusiteikę, tad pradžiuginkit jums brangų žmogų pakvietimu į kiną ar koncertą.

Atšventę gimtadienius pasijausite kaip naujai gimę, energijos antplūdis leis sėkmingai spręsti ir sudėtingesnius uždavinius.

Trečiąją savaitę kurkite ateities planus, strategiją. Į jūsų ženklą įžengus Saturnui nuo gruodžio 24 d. į iškylančius klausimus stenkitės pažiūrėti rimtai, negailėkite pastangų norėdami pradžiuginti artimuosius bei siekiant savirealizacijos.

Ketvirtoji savaitė pradės ramų atokvėpio laikotarpį, kai galėsite pasidžiaugti pasiektais rezultatais ir jums artimų širdžių šiluma.

Astrologė L. Žukienė: kas mūsų laukia gruodį
© Shutterstock nuotr.

Savirealizacijos ir materialinės gerovės kūrimo mėnuo.

Pirmąją savaitę norėsis surasti naujų savirealizacijos krypčių, tad daugiau laiko skirkite sau. Iki gruodžio 5 d. pasinaudokite Marso tranzitu jūsų ženkle ir raskite laiko ir buitinių problemų sprendimui. Ryžtingai įveikite abejones ir būkite drąsūs savo sprendimuose.

Po gruodžio 11 d., kai į jūsų ženklą įžengs Venera, atrasite naujų investicinių galimybių, palankus laikas įsigyti nekilnojamą turtą, keisti darbą, gyvenamą vietą. Nuo gruodžio 18 d., kai jūsų ženklu pradės keliauti Merkurijus, ypač palankus laikas bendravimui, susitikimams, dalykiniams pasitarimams. Dirbant komandoje rasite puikių strateginių sprendimų.

Nuo gruodžio 22 d., Saulei įžengus į jūsų ženklą, prasidės ypač sėkmingas ir aktyvus jūsų laikotarpis. 22-23 dienomis, kai jūsų ženklu keliaus ir mėnulis, raskite būdų parodyti savo meilę brangiausiam jums žmogui.

Ketvirta savaitė atneš įdomių permainų, ji palanki esminiams pokyčiams bei kelionėms.

Astrologė L. Žukienė: kas mūsų laukia gruodį
© Shutterstock nuotr.

 Ryžtingų veiksmų ir sprendimų mėnuo.

Iki gruodžio 5 d. palanku kurti ateities planus, išsikelti sau siektinus tikslus. Nuo gruodžio 5 d., į jūsų ženklą įžengus Marsui, prasidės ypač intensyvus ir stiprus jūsų laikotarpis. Kai reikės ryžtingai ir drąsiai spręsti iškilusius uždavinius, nieko neatidėliojant, o priešingai – žaibo greitumu.

Mėnulio užtemimo laikotarpiu, 9-10 dienomis susilaikykite nuo ginčų su užimančiais aukštesnes pareigas, būkit draugiški ir paslaugūs bendradarbiams.

Antra savaitė palanki naujų idėjų realizavimui, sudėtingiausių, su darbu susijusių klausimų, sprendimui. Ieškantys naujo darbo ar jį keičiantys, būkite atkaklūs ir greiti. Pasinaudokite visomis atsiradusiomis galimybėmis.

Trečią savaitę, pasitinkant šventes, palanku iš esmės pertvarkyti namus, suplanuoti kelionę.

Ketvirta savaitė tinkama šiltų santykių kūrimui ir stiprinimui. Puikios galimybės naujoms pažintims, sulauksite netikėto skambučio. Būkit dėmesingi šeimos nariams, padėkite jų darbuose, pasirūpinkite mažaisiais ir šeimos augintiniais.

Mėnesio pabaigoje jausitės puikiai surengę artimiesiems įdomių staigmenų šventei.

Astrologė L. Žukienė: kas mūsų laukia gruodį
© Shutterstock nuotr.

Šiltas ir rūpestingas laikotarpis. Mėnesio pradžioje būsit darbštūs, užbaiginėsite anksčiau pradėtus darbus ir spręsite ne tik savo, bet ir artimųjų problemas. Mėnesio antrą savaitę kolegai darbe padėsite rasti išeitį iš sudėtingesnės situacijos.

Gruodžio 10 d. Mėnulio užtemimo įtakoje gali apimti sunkesnės mintys, galimi nuotaikų svyravimai. Nepasiduokite tokioms nuotaikoms, nukreipkite savo dėmesį į šalia esančius, raskite jiems reikalingus palaikymo ir paguodos žodžius. Ypač to reikės jūsų artimai draugei.

Trečioji savaitė atneš gerų pokyčių, būsit kupino noro pradžiuginti jums brangius žmones, tad puikus metas pasireikšti jūsų kūrybai.

Gruodžio 27-28 d., kai Mėnulis keliaus jūsų ženklu, širdys prisipildys meilės. Paieškokite būdų jai parodyti ir išreikšti. Raskite laiko ir sau, savo pomėgiams, poilsiui.

Mėnesio pabaiga atneš ramybę ir ramų šventišką džiugesį.

Astrologė L. Žukienė: kas mūsų laukia gruodį
© Shutterstock nuotr.

Puikaus jums gruodžio!