Trečią kartą per paskutinius ketverius metus iš turnyro jau po pirmo etapo galintis iškristi „Manchester City“ klubas namuose po dramatiškos kovos ir trijų Sergio Aguero įvarčių 3:2 (1:2) palaužė nuo 21 min. dešimtyje žaidusią Miuncheno „Bayern“ komandą ir dabar kartus su AS „Roma“ ir Maskvos CSKA dalinasi antrą vietą E grupėje (visi – po 5 taškus).

Tiesa, paskutiniame ture Anglijos „Premier“ lygos čempionams bus būtina pergalė Romoje, nes jie kartą pralaimėjo rusams, o su italais sužaidė lygiosiomis.

„Man City“ nuo fiasko išgelbėjo S. Aguero įvarčiai 85 ir 91 min.

FC „Barcelona“ svečiuose net 4:0 (2:0) sutriuškino Nikosijos APOEL ekipą Lionelis Messi toliau štampuoja rekordus: argentinietis pasižymėjo dar trimis įvarčiais ir UEFA Čempionų lygoje iš viso jau yra įmušęs net 74-is – tai naujas visų laikų turnyro rekordas, trimis geresnis už legendinio Raulio pasiekimą (71-as tikslus smūgis). Tiesa, L. Messiui nurimti neleis Cristiano Ronaldo, kurio sąskaitoje – 70 įvarčių.

Nesustabdomai šį sezoną žaidžianti Londono „Chelsea“ išvykoje net 5:0 (3:0) pamokė Gelzenkircheno „Schalkę“, kurios fanai iš stadiono pajudėjo dar gerokai prieš finalinį teisėjo švilpuką. Vokiečius skriaudė Johnas Terry, Willianas, Didier Drogba ir Ramiresas. 44 min. įvartį į savo vartus pridėjo Janas Kirchhofas.

Tuo metu mačas Lisabonoje tarp vietos „Sporting“ ir NK „Maribor“ futbolininkų užsitęsė, nes per pertrauką sugedo stadiono apšvietimas. Dvikovą galiausiai 3:1 (2:1) laimėjo portugalai, kurie prieš paskutinį turą šoktelėjo į antrą G grupės poziciją.

Rungtynės:

E grupė

„Manchester City“ 3 – 2 Miuncheno „Bayern“
21' [1 – 0] Sergio Aguero (11 m)
40' [1 – 1] Xabi Alonso
45' [1 – 2] Robert Lewandowski
85' [2 – 2] Sergio Aguero
90+1' [3 – 2] Sergio Aguero

21' Mehdi Benatia („Bayern“) parodyta raudona kortelė

Maskvos CSKA 1 – 1 AS „Roma“
43' [0 – 1] Francesco Totti
90+3' [1 – 1] Vasilij Berezucki

1Bayern540113:412
2AS Roma51228:125
3CSKA51226:105
4Man City51227:85

F grupė

Nikosijos APOEL 0 – 4 FC „Barcelona“
27' [0 – 1] Luis Suarez
38' [0 – 2] Lionel Messi
58' [0 – 3] Lionel Messi
87' [0 – 4] Lionel Messi

70' Rafinha (FC „Barcelona“) parodyta raudona kortelė
84' Joao Guilherme (APOEL) parodyta raudona kortelė

PSG 3 – 1 Amsterdamo „Ajax“
33' [1 – 0] Edison Cavani
67' [1 – 1] Davy Klaassen
79' [2 – 1] Zlatan Ibraimovič
83' [3 – 1] Edison Cavani

1PSG54109:413
2Barcelona540112:412
3Ajax50234:102
4APOEL50141:81

G grupė

Gelzenkircheno „Schalke“ 0 – 4 Londono „Chelsea“
2' [0 – 1] John Terry
29' [0 – 2] Willian
44' [0 – 3] Jan Kirchhoff (į savo vartus)
76' [0 – 4] Didier Drogba
78' [0 – 5] Ramires

Lisabonos „Sporting“ 3 – 1 NK „Maribor“
10' [1 – 0] Carlos Mane
35' [2 – 0] Nani
42' [2 – 1] Jefferson Nascimento (į savo vartus)
65' [3 – 1] Islam Slimani

1Chelsea532014:211
3Sporting521211:97
2Schalke 0451228:145
4Maribor50324:123

H grupė

Donecko „Šachtar“ 0 – 1 Bilbao „Athletic“
68' [0 – 1] Mikel San Jose

Borisovo BATE 0 – 3 FC „Porto“
56' [0 – 1] Hector Herrera
65' [0 – 2] Jackson Martinez
89' [0 – 3] Cristian Tello Herrera