„Real“ gretose dukart pasižymėjo Karimas Benzema, sykį - Cristiano Ronaldo.

Kita Madrido ekipa „Atletico“ nušlavė svečius iš Švedijos po Koke, Mario Mandzukičiaus, Antoine'o Griezmanno, Diego Godino ir Alessio Cerci tikslių smūgių, kurie pavyko tik antrame kėlinyje.

Nuo kolegų iš Ispanijos stengėsi neatsilikti ir vokiečiai. Taip Dortmundo „Borussia“ klubas išvykoje 4:0 „sunešiojo“ Stambulo „Galatasaray“ ekipą iš Turkijos. Du įvarčius įmušė Pierre'as Aubameyangas, po vieną - Marco Reusas ir Adrianas Ramosas.

Kraštiečių įkarštį kiek silpniau palaikė ir Leverkūzeno „Bayer“ komanda, savo aikštėje laimėjusi prieš rusų St. Peterburgo „Zenit“ ekipą 2:0.

Tuo metu Londono „Arsenal“ futbolininkai vos spėjo išsigelbėti Briuselyje, kur iki 89-os min. buvo atsilikę nuo vietos „Anderlecht“ klubo 0:1. Per likusias minutes Kieranas Gibbsas (89-ą min.) išlygino santykį 1:1, o Lukas Podolskis (90+1 min.) ir persvėrė rezultatą 2:1.

Bulgarų „Ludogorec“ komanda išplėšė pergalę prieš „Basel“ ekipą 1:0 po Jordano Minevo puikaus smūgio iš toli 90+2' min.

Kituose mačuose Turino „Juventus“ klubas svečiuose kiek netikėtai pralaimėjo Pirėjo „Olympiakos“ komandai 0:1, o „Monaco“ ir Lisabonos „Benfica“ ekipos išsiskyrė be įvarčių - 0:0.

A grupė

Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) 1 - 0 Turino „Juventus“ (Italija).

36' Pajtim Kasami [1 - 0]

Madrido „Atletico“ (Ispanija) 5 - 0 „Malmo FF“ (Švedija).

48' Koke [1 - 0]
61' Mario Mandzukič [2 - 0]
63' Antoine Griezmann [3 - 0]
88' Diego Godin [4 - 0]
90+3' Alessio Cerci [5 - 0]

A grupės turnyro lentelė:

1.Atletico32018:36
2.Olympiakos32014:46
3.Juventus31022:23
4.Malmo FF31022:73

B grupė

„Liverpool“ (Anglija) 0 - 3 Madrido „Real“ (Ispanija).

23' Cristiano Ronaldo [0 - 1]
30' Karim Benzema [0 - 2]
41' Karim Benzema [0 - 3]

„Ludogorec“ (Bulgarija) 1 - 0 „Basel“ (Šveicarija).

90+2' Jordan Minev [1 - 0]

18' Serey Die („Basel“) - raudona kortelė

B grupės turnyro lentelė:

1.Real330010:29
2.Ludogorec31023:43
3.Liverpool31022:53
4.Basel31022:63

C grupė:

„Monaco“ (Prancūzija) 0 - 0 Lisabonos „Benfica“ (Portugalija).

76' Lisandro Lopez („Benfica“) - raudona kortelė

Leverkūzeno „Bayer“ (Vokietija) 2 - 0 St. Petesburgo „Zenit“ (Rusija).

58' Giulio Donati [1 - 0]
63' Kyriakos Papadopoulos [2 - 0]

79' Wendell („Bayer“) - raudona kortelė

C grupės turnyro lentelė:

1.Bayer32015:26
2.Monaco31201:05
3.Zenit31112:24
4.Benfica30121:51

D grupė:

Briuselio „Anderlecht“ (Belgija) 1 - 2 Londono „Arsenal“ (Anglija).

71' Andy Najar [1 - 0]
89' Kieran Gibbs [1 - 1]
90+1' Lukas Podolski [1 - 2]

Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) 0 - 4 Dortmundo „Borussia“ (Vokietija).

6' Pierre Aubameyang [0 - 1]
18' Pierre Aubameyang [0 - 2]
41' Marco Reus [0 - 3]
83' Adrian Ramos [0 - 4]