ŠU paskutinėmis minutėmis itin aktyviai spaudė kauniečius, surengė tikrą atakų šou ir triumfuodami paliko aikštę.

Šiauliečius, kaip ir praėjusį turą, į priekį tempė be keitimų rungtyniavęs Modestas Kumpys. Jis pelnė 31 tašką (19 atk. kam., 3 rez. perdav., 37 naudingumo balai), Mantas Kadzevičius prie pergalės prisidėjo 21 tašku, Karolis Babkauskas – 16, Almantas Pakarklis – 10.

Kauno kolegijos gretose išsiskyrė 34 taškus (3/4 dvitaškiai, 7/11 tritaškiai, 7/8 baudos, 4 rez. perdav., 31 naudingumo balas) pelnęs Eivydas Mološčiakas, Antanas Bertašius įmetė 24 taškus, Alminas Kelmelis – 14 (10 atk. kam.), Mantvydas Stašelis – 13.

„Laimėjome, kaip studentai sako, per labai didelį „fuksą“. Visokių rungtynių esu matęs, tačiau tokių patirti dar neteko. Tai labai saldi ir smagi pergalė. Manau, jei 100 kartų iš naujo kartotume šias rungtynes, nepavyktų to pakartoti“, - po dvikovos neslėpdamas džiaugsmo kalbėjo ŠU ekipos treneris Vaidas Pauliukėnas.

Jis sakė, kad buvo tokių komandos narių, kurie sėdėjo ant suolo ir nuleidę galvas griaužė nagus.

„Aš jiems pasakiau: palaukite, dar visko bus. Nenuleskite galvų. Laimėjome savo kovingumo dėka: grūmėmės iš paskutiniųjų. Išties tai malonios rungtynės, pergalė – dvigubai saldesnė, nei įprastai. Tikrai nenorėčiau atsidurti priešininkų stovykloje, užuojauta jiems. Tačiau kaip Rimas Kurtinaitis yra sakęs: „krepšinis – ne seksas, abiem gerai nebus“. Šįkart mums pasisekė“, - pridūrė V. Pauliukėnas.

Anot Kauno kolegijos (KK) trenerio Rolando Rakučio, jis žaidėjų kaltinti nesiruošia.

„Vyrai kovojo, stengėsi, atidavė savo širdis, tačiau mums koją pakišo patirties stoka. Juk kovėmės su vienais iš LSKL lyderių ir sugebėjome parodyti savo nagus. Šiauliečiai yra ne iš tų, kurie anksčiau laiko sudėtų ginklus. Mums pritrūko tik dalelytės sėkmės. Galbūt rungtynių pabaigoje kiek skubėjome, sutrikome, neįmetėme reikalingų metimų ir dėl smulkmenų pralaimėjome. Galima sakyti, kad ne varžovai laimėjo, o mes patys atidavėme jiems pergalę. Labai apmaudu, tačiau nieko jau nepakeisime. Nežadame nukabinti nosių, stengsimės, kovosime toliau, bandysime užsitarnauti varžovų pagarbą vis gerėjančiu savo žaidimu. Šį pralaimėjimą vertiname kaip labai gerą patirtį, pamoką. Svarbu daugiau panašių klaidų nebekartoti“, - kalbėjo KK ekipos treneris R. Rakutis.

LSKL vicečempionai parklupdė ASU ekipą

LSKL vicečempionai Lietuvos sporto universiteto (LSU) krepšininkai savo žiūrovų akivaizdoje 27 taškų skirtumu - 96:69 (28:17, 29:19, 28:17, 11:16) nugalėjo Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) komandą.

LSU jau per pirmą kėlinį susikrovė dviženklę persvarą – 28:17, o iki didžiosios pertraukos aikštės šeimininkų pranašumas šoktelėjo iki 21 taško – 57:36. Trečiame kėlinyje komandas skyrė ir 34 taškai – 74:40.

LSU komandą į pergalę vedė 19 taškų pelnęs (9/11 dvitaškiai, 10 atk. kam., 4 rez. perdav., 28 naudingumo balai) Simas Raupys, Justas Nausėda įmetė 17 taškų, Šarūnas Beniušis – 12, Paulius Malašauskas – 11.

ASU gretose išsiskyrė 19 taškų surinkęs Karolis Šarukas, 13 taškų pelnė Vladislovas Razumnovas, 9 – Rokas Janickis.

LSU laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 44:36.

VDU nušlavė KTU

Kauno ekipų – Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ir Kauno technologijos universiteto (KTU) derbyje pajėgesni buvo Arūno Juknevičiaus treniruojami VDU žaidėjai. Jie savo žiūrovų akivaizdoje KTU ekipą palaužė 28 taškų skirtumu – 97:69 (23:22, 28:15, 14:12, 32:20).

VDU gretose išsiskyrė po 18 taškų surinkę Donatas Tarolis (9 atk. kam.) ir Siimas-Sanderis Vene, 17 taškų įmetė Tomas Dimša, 16 – Lukas Grabauskas.

Iš KTU komandos išsiskyrė 14 taškų surinkęs Matas Edgaras Staniukaitis, 13 taškų (13 atk. kam.) pelnė Martynas Sajus, 9 – Paulius Valinskas.

KU palaužė VGTU

Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkai namuose 26 taškų skirtumu – 77:51 (19:7, 27:10, 12:17, 19:17) nugalėjo Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentus. Klaipėdiečiai dar iki didžiosios pertraukos atitrūko net 29 taškų skirtumu - 46:17 ir antra rungtynių pusė buvo tik formalumas.

KU komandos gretose po 17 taškų surinko Domininkas Matutis ir Edvinas Alunderis (21 atk. kam.), Tadas Maželis prie pergalės prisidėjo 12 taškų, Valentas Tarolis ir Martynas Airošius – po 8.

Iš VGTU komandos išsiskyrė 21 tašką pelnęs Andrius Juknevičius, po 7 taškus įmetė Tomas Galeckas ir Martynas Rakauskas.

VU nusileido LEU ekipai

Paskutinėse LSKL trečiojo turo rungtynėse Vilniaus universiteto (VU) komanda rezultatu 72:80 (15:25, 25:17, 17:16, 15:22) nusileido Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) ekipai.

LEU ekipą pergalę vedė Justinas Gečas, pelnęs 21 tašką, Andrius Čybas įmetė 10, Gediminas Povilauskas – 9.

Iš VU komandos išsiskyrė Karolis Brusokas, įmetęs 20 taškų, Tautvydas ir Domantas Pipirai surinko po 13 taškų.

„LEU komanda mums yra neparanki, tiesiog lyg užkeikta. Jau ne pirmą kartą nesugebame įveikti šios komandos. Mes neįmetėme iš patogiausių padėčių, o varžovai mums smeigė sudėtingus metimus ir pataikė“, - iškart po rungtynių situaciją komentavo VU komandos treneris Rimantas Kaminskas.