Arenos šeimininkai nė karto neleido varžovams pirmauti ir po Dominyko Škadausko įvarčio daugumoje (02:44) bei Laisvydo Kudrevičiaus (04:46) taiklaus smūgio pirmavo 2:0. „Rokiškis“ pirmajame kėlinyje atsakė Simo Sakaičio (14:51) įvarčiu - 2:1.

Antrame kėlinyje „Lokiai-Poseidonas“ įgijo lemiamą persvarą. Andrejus Prichodko (22:44) padidino persvarą iki dviejų įvarčių, ir nors S. Sakaitis „Rokiškiui“ pelnė dar vieną įvartį (22:54), elektrėniškiai varžovams rezultato išlyginti neleido.

D. Škadauskas (35:23) padidino skirtumą iki 4:2. Rokiškėnas Dominykas Deksnys dar kartą sumažino komandos atsilikimą iki minimumo (38:15), tačiau vėliau įvarčius mušė tik šeimininkai.

A. Poškus (38:34) ir Nickas Aubinas (39:09) per pusę minutės pasiuntė du įvarčius į varžovų vartus ir padėjo tašką rungtynėse.

Trečiame kėlinyje įvarčių pelnyta nebuvo.

„Lokiai-Poseidonas“ – „Rokiškis“ 6:3 (2:1, 4:2, 0:0).

„Lokiai-Poseidonas“: D. Škadauskas, A. Poškus po 2, L. Kudrevičius, A. Prichodka, A. Poškus, N. Aubinas po 1 įvartį.

„Rokiškis“: S. Sakaitis 2, D. Deksnys 1 įvartis.

Antrą pergalę iš eilės į savo sąskaitą įsirašė ir Lietuvos atvirojo ledo ritulio čempionato lyderiais liko Vilniaus „Hockey Punks“ ledo ritulininkai, kurie 7:3 (1:1, 3:2, 3:0) sekmadienį Vilniaus pramogų arenoje palaužė Juodupės „Juodupės“ pasipriešinimą.

Komandos lygiai žingsniavo iki pat trečio kėlinio pradžios. Pirmieji rungtynėse pasižymėjo svečiai po Ernesto Trukšnio įvarčio daugumoje (12:34). Netrukus Algimantas Visockas taip pat išnaudojo kiekybinę persvarą ir išlygino rezultatą (14:59).

Antrame kėlinyje jau vilniečiai pirmieji mušė įvartį, kai daugumoje pasižymėjo Donatas Dirginčius (24:39).

E. Trukšnys nenusiramino ir net kiekybinėje mažumoje išlygino rezultatą 2:2 (25:09). Netrukus komandos draugas Deivis Zdanovičius (27:01) vėlgi kiekybinėje daugumoje vėl išvedė „Juodupę“ į priekį 3:2. „Hockey Punks“ atsakė dviem įvarčiais daugumoje, kai įmušė Rokas Bacevičius (29:06) ir Karolis Šlikas (36:56).

Svečius pražudė pražangos, kuomet trečiajame kėlinyje dviejų žaidėjų persvarą išnaudojo Modestas Kartenis (49:00), o vieno – Algimantas Visockas (49:53).

Tašką rungtynėse padėjo vilnietis Valdas Pikčius (57:12).

„Hockey Punks“ – „Juodupė“ 7:3 (1:1, 3:2, 3:0).

„Hockey Punks“: A. Visockas 2, D. Dirginčius, R. Bacevičius, K. Šlikas, M. Kartenis, V. Pikčius po 1 įvartį.

„Juodupė“: E. Trukšnys 2, D. Zdanovičius 1 įvartis.

Kitos čempionato rungtynės įvyks spalio 22 dieną Vilniaus pramogų arenoje, kur susitiks Vilniaus „Ober-Haus“ ir Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!