Teksasiečiai rezultatu 90:83 (24:27, 25:15, 26:20, 15:21) nugalėjo Oklando „Golden State Warriors“ ekipą, kuri vertėsi be dviejų savo snaiperių – Stepheno Curry ir Klay Thompsono.

Lietuvos rinktinės puolėjas D. Motiejūnas per 21 minutę pelnė 9 taškus (1/3 dvitaškis, 1/3 tritaškis, 4/6 baudos), atkovojo ir perėmė po 3, o prarado 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 5 kartus prasižengė.

Tris kėlinius pro šalį švaistęs lietuvis lemiamame ketvirtyje tapo komandos vedliu ir įmetė beveik pusę jos taškų – 7-is iš 15-os – bei neleido varžovams pavyti „Rockets“.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 15 (2/12 metimai iš žaidimo), Trevoras Ariza 13, Dwightas Howardas 11 (8 atk. kam.), Patrickas Beverley 11, Donatas Motiejūnas 9 taškai.

„Golden State Warriors“: Justinas Holiday 18, Nemanja Nedovičius 16, Harrisonas Barnesas 13 taškų.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)