Solo jaunimo „Hiphop“ kategorijoje aukso medalį iškovojęs vaikinas savo pasirodymu pakerėjo gausiai į areną susirinkusius žiurovus bei teisėjus.

Tai įspūdingiausias lietuvio pasirodymas per visą istoriją. Bronzos medaliu vaikinas pasipuošė „Electric Boogie Solo Juniors“ kategorijoje.

Kad yra neeilinis talentas, Mindaugo Lekausko auklėtinis jau ne kartą įrodė, šiemet jis laimėjo ir Europos čempiono titulą, pernai pasaulio čempionate iškovojo bronzos medalį.

Verta paminėti šokių studijos „Intrus“ šokėjų pasirodymą duetų kategorijoje. Edgaras kartu su Tomu Gaveliu užėmė 4 vietą. Šis duetas 2014 – m. Europos čempionai.

Kaunietis Gytis Jeremičius suaugusiųjų kategorijoje iškovojo aukštą 4 vietą, „Electric Boogie“ kategorijoje.

Šių metų pasaulio čempionate dalyvavo daugiau nei 4000 šokėjų iš 36 pasaulio valstybių.