Lietuvių duetas šeštadienį finale 6:1, 7:5 nugalėjo ketvirtą pagal reitingą belgės Indios Maggen ir slovakės Lenkos Wienerovos duetą, pelnė 12 įskaitinių WTA dvejetų klasifikacijos taškų bei 637 JAV dolerių čekį.

Finalą pralaimėjusių tenisininkių sąskaitoje – 343 JAV dolerių čekis bei 7 WTA dvejetų reitingo taškai.

Vienetų varžybose pasirodymą A. Čepelytė baigė dar šešioliktfinalyje, o 1 įskaitinį WTA reitingo tašką iškovojusi J. Mikulskytė – aštuntfinalyje.

Vienetų varžybų finale kovos šešta raketė ukrainietė Aliona Fomina bei aštuntoji pagal skirstymą Izraelio tenisininkė Saray Sterenbach.

Ukrainietė pusfinalyje šeštadienį 1:6, 6:4, 6:4 privertė pasiduoti ketvirtą pagal reitingą Ani Amiraghyan, o Izraelio atstovė 6:3, 6:4 įveikė penktą raketę Anastasiją Vdovenko iš Moldovos.

ITF serijos moterų teniso turnyro Gruzijoje prizų fondą sudarė 10 tūkst. dolerių.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)