Turkai geriau pradėjo rungtynes ir beveik keturias minutes neleido lietuviams pelnyti taškų. Visgi G. Oreliko vedini MRU krepšininkai neleido varžovams pernelyg nutolti. G. Orelikas vien per pirmąjį ketvirtį pataikė tris tritaškius, iš kurių vieną su pražanga.

Antrojo ketvirčio viduryje po penktojo G. Oreliko tritaškio MRU komanda pirmą kartą išsiveržė į priekį – 26:24. Tiesa, turkai geriau sužaidė paskutines pirmosios rungtynių pusės minutes ir po dviejų kėlinių pirmavo 41:38.

Trečiajame kėlinyje Mykolo Romerio universiteto komanda bandė perlaužti rungtynių eigą, tačiau varžovai didžiąją jo dalį išlaikė poros taškų pranašumą. Tik likus kiek daugiau nei minutei iki ketvirčio pabaigos po P. Dambrausko dvitaškio su pražanga lietuviai antrą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį – 59:58.

Paskutiniame ketvirtyje turkams pradėjo trūkti jėgų. Jam įpusėjus G. Orelikas dvitaškiu padidino MRU persvarą iki 9 taškų – 73:64. Varžovai dar bandė paspausti lietuvius, tačiau pastarieji pergalės iš savo rankų neišleido.

Nesulaikomai Mykolo Romerio universiteto gretose rungtyniavo net 34 taškus surinkęs G. Orelikas. Jis buvo išrinktas naudingiausiu turnyro žaidėju. P. Dambrausko sąskaitoje 23 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)