Tai buvo trečias pajėgiausios planetos tenisininkės triumfas šių varžybų istorijoje bei ketvirtas laimėtas WTA serijos turnyras šiemet po pergalių Brisbane, Majamyje ir Romoje. Anksčiau Standorde ji nugalėtoja tapo 2011 bei 2012 metais.

Kartu su pagrindiniu prizu S .Williams atiteko 470 WTA reitingo taškų ir 120 tūkst. JAV dolerių čekis.

A. Kerber, kuri šiemet pralaimėjo ketvirtą WTA serijos teniso turnyro finalą iš eilės, tenkinosi 305 įskaitiniais WTA klasifikacijos taškais bei 64 tūkst. dolerių piniginiu prizu.

Dvejetų varžybas laimėjo trečias pagal reitingą ispanių Garbinės Muguruzos ir Carlos Suarez Navarro duetas, finale 6:2, 4:6, 10:5 privertęs pasiduoti lenkę Paulą Kanią poroje su čeke Katerina Siniakova.

WTA serijos „Bank of the West Classic“ teniso turnyro prizų fondą sudarė 710 tūkst. dolerių.