Pirmąjį mačą ketvirtadienį šiauliečiai laimėjo savo aikštėje po pratęsimo 102:96. Atsakomosiose rungtynėse klaipėdiečiams daugiausia taškų pelnė Antonio Grantas - 24. Sheiku Kabba surinko 14, o Žydrūnas Stankus ir Mantas Ruikis - po 11 taškų.

"Šiauliams" Audrius Danusevičius ir Vaidas Pauliukėnas pelnė po 18 taškų ir atkovojo atitinkamai 10 ir 7 kamuolius, o Arvydas Čepulis surinko 12 taškų.

"Neptūnas" įgijo lemiamą persvarą antrajame kėlinyje, po kurio pirmavo 37:26. Ketvirtajame kėlinyje šiauliečiai buvo priartėję iki penkių taškų, tačiau šeimininkai pergalės neišleido.

Lemiamos trečiosios rungtynės įvyks Šiauliuose.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.