Puikiai mačą pradėjusios Ramunės Kumpienės auklėtinės iškart susikrovė dviženklį pranašumą (13:2, 16:5 ir 18:7), tačiau antrame kėlinyje ėmė buksuoti, bet prieš ilgąją pertrauką vis dar pirmavo (35:31).

Trečią kėlinį lietuvės pradėjo praleisdamos 7 taškus be atsako ir atsidūrė besivejančių vaidmenyje (35:38). Nors mūsiškėms ketvirtame kėlinyje porą kartų buvo pavykę priartėti iki minimumo (53:54 ir 57:58), tačiau slovėnės spurtavo 8:0 ir lietuvėms teko pripažinti varžovių pranašumą.

Net 30 tritaškių metusios Lietuvos 18-metės pataikė tik septynis (23.3%), tuo tarpu Slovėnijos krepšininkės jais nepiktnaudžiavo, bet realizavo puikiai - 8 iš 14 (57.1%).

Lietuva: Laura Juškaitė 15 (40 min., 6/13 dvit., 0/6 trit., 3/4 baud. met., 11 atk. kam.), Karolina Aidukaitė 11 (3/3 trit.), Šarūnė Melinauskaitė (1/5 trit., 6 rez. perd.) ir Daugilė Šarauskaitė po 10, Agnė Boninatė 9 taškai (3/10 trit.).

Slovėnija: Maja Jakobčič 22 (5/7 dvit., 4/6 trit.), Ela Micunovič ir Alma Potočnik (7 atk. kam., 5 rez. perd.) po 10, Zala Lesek 9 taškai.

Po šios nesėkmės Lietuvos rinktinė nebeturi jokių galimybių patekti į atkrintamąsias varžybas. Ji su 4 pralaimėjimas užima paskutinę E grupės vietą ir trečiadienį žais prieš Prancūzijos komandą, kuri, kaip ir rusės bei serbės, užsitikrino vietą ketvirtfinalyje. Dėl paskutinio kelialapio kovos Slovėnijos ir Belgijos rinktinės.