Rungtynės su nei karto šiame turnyre nepralaimėjusiomis vokietėmis prasidėjo atkakliai. Sužaidus 4 minutes priekyje buvo lietuvės (9:6). Po Robertos Mizgerytės dvitaškio Lietuvos komandos persvara padidėjo iki 5 (11:6). Lietuvės metė net 9 tolimus metimus, tačiau tik vienas iš jų buvo tikslus, kur kas geriau jos atakavo nuo artimų distancijų. Po dešimties minučių pranašumą išlaikė Lietuvos merginos (18:14).

Antrajame ketvirtyje ekipos toliau kovojo taškas į tašką, jam įpusėjus 28:25 pirmavo lietuvės. Netrukus Vokietijos atstovės persvėrė rezultatą savo naudai (27:26, 4 min.), vėliau ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis, bet nedidelę persvarą išlaikė vokietės (32:30, 3 min.). Likus žaisti dvi minutes Vokietijos rinktinės pranašumas šoktelėjo iki 6 taškų (36:30), iki didžiosios pertraukos lietuvės jį kiek sumažino (32:36).

Trečiajame kėlinyje vokietės spurtavo 4:0 (40:32, 8 min.), o lietuvėms nesisekė pelnyti taškų. Lietuvos krepšininkėms trūko agresyvumo ir tikslumo puolime, todėl varžovės išlaikė pranašumą ir žaidimo kontrolę (48:38, 5min.). Priešnuodžių Vokietijos komandai lietuvės nerado iki pat ketvirčio pabaigos, kurį pralaimėjo net 9:24 (41:60).

Paskutiniame kėlinyje Lietuvos krepšininkės nenorėjo pasiduoti, tačiau krepšys, ypač nuo tritaškio linijos, buvo tarsi užrištas (47:68, 6min.). Vokietijos komanda žaidė užtikrintai ir nesuteikė jokių vilčių lietuvėms.

Lietuvos ekipoje išsiskyrė Ieva Kazlauskaitė. Puolėja pelnė 18 taškų. R. Mizgerytė pridėjo 12-ka.

Penktadienį Lietuvos rinktinė susitiks su Izraelio komanda.

Europos 20-mečių merginų B diviziono čempionatas finišuos liepos 13 dieną.