Kituose pirmo rato mačuose Andrejus Golubevas iš Kazachstano 6:4, 6:1 nugalėjo vokietį Philippą Petzschnerį, o argentinietis Leonardo Mayeris 2:6, 6:3, 7:6 (7:5) privertė pasiduoti kitą Vokietijos tenisininką Michaelį Berrerį.

Be pagrindinio prizo nugalėtojui atiteks ir 250 ATP reitingo taškų bei 77 315 eurų čekis.

Švedijoje prasidėjo ATP serijos teniso turnyras

Švedijoje prasidėjo kitas ATP serijos „SkiStar Swedish Open“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 426,6 eurų čekis. Pirmą vienetų varžybų dieną sužaisti du mačai, kuriuose serbas Dušanas Lajovičius 6:3, 1:6, 7:6 (7:4) įveikė ispaną Albertą Montanesą ir italas Paolo Lorenzis 6:2, 6:1 nugalėjo švedą Markusą Erikssoną.

Į antrą ratą pateko ir penktas pagal reitingą portugalas Joao Sousa, kuriam įskaityta pergalė prieš traumą jau pirmo seto pradžioje patyrusį ispaną Perę Ribą.

Vienetų varžybų nugalėtojui kartu su pagrindiniu prizu atiteks ir 250 ATP reitingo taškų bei 77 tūkst. 315 eurų čekis.

ATP serijos vyrų teniso turnyro JAV aštuntfinalyje - australas, amerikietis bei japonas

JAV tęsiasi ATP serijos „Hall of Fame Tennis Championships“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 474 tūkst. JAV dolerių. Vienetų varžybų šešioliktfinalyje australas Samuelis Grothas 7:6 (9:7), 6:2 nugalėjo penktą raketę amerikietį Donaldą Youngą, korto šeimininkas Rajeevas Ramas 6:2, 7:5 privertė pasiduoti Australijos tenisininką Matthew Ebdeną, o japonas Tatsuma Ito 7:6 (9:7), 6:1 nugalėjo kitą amerikietį Mitchellą Kruegerį.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 250 ATP klasifikacijos taškų bei 81 500 dolerių čekis.

WTA serijos turnyras Austrijoje prasidėjo Šveicarijos, Austrijos ir Čekijos tenisininkių pergalėmis

Austrijoje prasidėjo WTA serijos „Nurnberger Gastein Ladies“ teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 250 tūkst. JAV dolerių. Jau pirma dvikova buvo nesėkminga 2010-ais šiame turnyre triumfavusiai vokietei Juliai Goerges, kuri pirmame vienetų varžybų rate 6:7 (0:7), 2:6 nusileido šveicarei Stefanie Voegelei.

Kituose pirmos dienos mačuose austrė Lisa-Maria Moser 6:2, 6:4 nugalėjo tėvynainę Yvonnę Neuwirth, o penkta raketė čekė Karolina Pliskova 6:4, 6:4 įveikė vokietę Moną Barthel.

Rumunijoje prasidėjo WTA serijos teniso turnyras

Rumunijos sostinėje prasidėjo WTA serijos tarptautinis „BRD Bucharest Open“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 250 tūkst. JAV dolerių. Vienetų varžybų šešioliktfinalyje pergales iškovojo bei aštuntfinalio dalyvėmis tapo slovakė, slovėnė, dvi korto šeimininkės, ispanė bei turkė.

Monica Niculescu (Rumunija) - 3-Klara Koukalova (Čekija) - 6:3, 6:0;
Lara Arruabarrena Vecino (Ispanija) - 5-Annika Beck (Vokietija) - 4:6, 6:2, 7:6 (7:5);

Kristina Kucova (Slovakija) - 6-Anna Karolina Schmiedlova (Slovakija) - 6:3, 6:3;
8-Polona Hercog (Slovėnija) - Anna Tatišvili (JAV) - 6:4, 6:3;
Cristina Dinu (Rumunija) - Nadia Kičionok (Ukraina) - 6:0, 6:3;
Cagla Bueyuekakcay (Turkija) - Veronica Cepede Royg (Paragvajus) - 6:2, 6:3.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 280 WTA reitingo taškų bei 43 tūkst. dolerių čekis.