Sekmadienį vienetų varžybų finale Philippas Kohlschreiberis 6:2, 7:6 (7:4) įveikė septintą pagal skirstymą kroatą Ivo Karlovičių ir laimėjo jau ketvirtą karjeroje ATP serijos turnyrą.

Beje, tai pirmasis vokiečios laimėtas turnyre už gimtosios Vokietijos ribų. Anksčiau jis dusyk – 2007 ir 2011 metais – kėlė nugalėtojo taurę Miunchene ir karą – 2011-aisiais – Halėje.

Kartu su pagrindiniu prizu Philippui Kohlschreiberiui atiteko 77 315 eurų čekis bei 250 įskaitinių ATP reitingo taškų.

Dvidešimtmetė kanadietė Vokietijoje laimėjo pirmą karjeroje WTA serijos teniso turnyrą

Vokietijoje baigėsi WTA serijos „Nurnberger Versicherungs Cup“ tarptautinis moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudarė 250 tūkst. JAV dolerių.

Šeštadienį vienetų varžybų finale antrą reitingą turėjusį dvidešimtmetė kanadietė Eugenie Bouchard 6:2, 4:6, 6:3 įveikė čekę Karoliną Pliskovą ir laimėjo pirmąjį karjeroje WTA serijos turnyrą.

Penktadienį pusfinalyje Eugenie Bouchard 6:4, 6:3 nugalėjo italę Karin Knapp, o staigmeną pateikusi Karolina Pliskova 2:6, 6:1, 6:2 įveikė ketvirtą pagal reitingą ukrainietę Eliną Svitoliną.

Kartu su pagrindiniu prizu 20-metei Kanados tenisininkei atiteko 34 677 eurų čekis bei 280 WTA reitingo taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)