Vienetų varžybų pirmajame rate (1/32 finalo) nugalėtojos titulą ginanti favoritė amerikietė Serena Williams 6:2, 6:1 sutriuškino šveicarę Belindą Benčič, penktoji raketė čekė Petra Kvitova 6:1, 5:7, 7:6 (7:4) privertė pasiduoti rumunę Soraną Cirsteą, aštuntoji pagal reitingą rusė Marija Šarapova 6:1, 6:2 įveikė Čekijos tenisininkę Klarą Koukalovą, o vienuoliktoji pagal skirstymą serbė Ana Ivanovič 6:1, 7:6 (7:4) nugalėjo JAV atstovę Madison Keys.

Kituose sekmadienio pirmojo rato mačuose pergales iškovojo bei šešioliktfinalio dalyvėmis tapo:

Caroline Garcia (Prancūzija) – 7-Angelique Kerber (Vokietija) 6:3, 2:0 – vokietės trauma;

Petra Cetkovska (Čekija) – Stefanie Voegele (Šveicarija) 6:1, 6:3;

Peng Shuai (Kinija) – Kurumi Nara (Japonija) 6:2, 6:3.

Turnyrą Madride pergalėmis pradėjo du ispanai ir prancūzas

Sekmadienį Ispanijos sostinėje prasidėjo „ATP World Tour Masters 1000“ serijos tarptautinis „Mutua Madrid Open“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 3,671 mln. eurų.

Vienetų varžybų pirmajame rate (1/32) finalo ispanas Roberto Bautista Agutas 6:4, 6:4 nugalėjo šešioliktąją raketę tautietį Tommy Robredo, kitas korto šeimininkas Guillermo Garcia-Lopezas 6:2, 2:6, 6:2 privertė pasiduoti ispaną Pablo Andujarą, o prancūzas Jeremy'is Chardy'is 4:6, 6:3, 6:4 įveikė čeką Lukašą Rosolą.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 698 720 eurų čekis bei 1000 ATP reitingo taškų.