Nors pirmieji smūgį į vartų plotą atliko „Chelsea“ futbolininkai, tačiau po to sekė 10-ies minučių „Liverpool“ komandos apgultis: 11-ą minutę pavojingai smūgiavęs į vartus nepataikė Coutinho, po to savo komandą išgelbėjo Ashley Cole'as, o puikią progą turėjusiam Mamadou Sakho pritrūko puolėjo įgūdžių - jo smūgis skriejo gerokai virš vartų.

38-ą minutę „Chelsea“ komandos futbolininko smūgiuotas kamuolys pataikė į baudos aikštelėje stovėjusio Jono Flanagano ranką, tačiau teisėjas skirti 11 metrų baudinio į šeimininkų vartus nesiryžo.

Per teisėjo pridėtą laiką labai grubią klaidą vidury aikštės padarė veteranas Stevenas Gerrardas, kuris prarado kamuolį. Tuo pasinaudojęs Demba Ba išbėgo vienas prieš vartininką į jį nuginklavo - prieš pertrauką „Chelsea“ priekyje - 1:0. Verta pažymėti, kad „Liverpool“ kamuolį kontroliavo net 70% laiko.

59-ą minutę gražų smūgį iš toli atliko Joe Allenas, tačiau „mėlynųjų“ vartininko pramušti nepavyko. Po trijų minučių pavojingu smūgiu atsakė ir „Chelsea“ saugas Andre Schurrle, tačiau jį atrėmė „Liverpool“ vartų sargas Simonas Mignolet.

Nors „raudonieji“ apgulė svečių iš Londono vartus, tačiau Marko Schwarzerio tolimais smūgiais pramušti niekaip nepavyko. Daugiausiai smūgių atliko savo klaidą ištaisyti stengęsis S. Gerrardas.

92-ą minutę galingai smūgiavo Luisas Suarezas, tačiau „Chelsea“ vartininkas ir vėl puikiai atliko savo darbą.

Paskutinę pridėto laiko minutę Fernando Torresas ir Willianas atsidūrė visiškai laisvi prieš vartininką: ispanas nepagailėjo kamuolio brazilui, o šis lengvai jį įrideno į tuščius vartus - 2:0.

„Liverpool“ 0 - 2 „Chelsea“
45+3' [0 - 1] Demba Ba
90+4' [0 - 2] Willian

„Sunderland“ 4 - 0 „Cardiff City“
26' [1 - 0] Connor Wickham
45+1' Cala („Cardiff“)
45+2 [2 - 0] Fabio Borini (iš 11 metrų baudinio)
76' [3 - 0] Emanuele Giaccherini
86' [4 - 0] Connor Wickham

„Crystal Palace“ 0 - 2 „Manchester City“ (vyksta 1 kėl.)
4' [0 - 1] Edin Džeko
43' [0 - 2] Yaya Toure