Nugalėtojams du įvarčius pelnė bulgaras Dimitaras Berbatovas, po vieną tikslų smūgį pridėjo Geoffrey Kondogbia ir Lucasas Arielis Ocamposas. Šeimininkų gretose pasižymėjo Gadji Tallo.

Po šios pergalės „Monaco“ nuo pirmaujančio PSG klubo skiria 7 taškai, tačiau jei sekmadienį Paryžiaus komanda laimės savo turo rungtynes, ji užsitikrins Prancūzijos čempionato nugalėtojos vardą.

„Ajaccio“ 1 - 4 „Monaco“
52' [0 - 1] Dimitar Berbatov
74' [0 - 2] Dimitar Berbatov
75' [1 - 2] Gadji Tallo
88' [1 - 3] Geoffrey Kondogbia
90+2' [1 - 4] Lucas Ariel Ocampos

„Evian“ 1 - 2 „Saint Etienne“
7' [0 - 1] Benjamin Corgnet
15' [0 - 2] Loïc Perrin
54' [1 - 2] Daniel Wass
90+2' Youssouf Sabaly („Evian“) gavo raudoną kortelę
90+3 Cedric Cambon („Evian“) gavo raudoną kortelę

„Guingamp“ 1 - 0 „Valenciennes“
61' [1 - 0] Claudio Beauvue

„Montpellier“ 2 - 1 „Toulouse“
5' [0 - 1] Oscar Trejo
79' [1 - 1] Karim Ait Fana
83' [2 - 1] Remy Cabella (iš 11 metrų baudinio)

„Nice“ 1 - 0 „Reims“
51' [1 - 0] Valentin Eysserič

„Rennes“ 1 - 1 „Lorient“
15' [0 - 1] Alain Traore
73' [1 - 1] Paul-Georges Ntep De Madiba

Italijoje – lengva „Fiorentina“ pergalė

Šeštadienį Italijos „Seria A“ futbolo pirmenybėse sužaisti du mačai. Lengvą pergalę svečiuose iškovojo „Fiorentina“ ekipa, 3:0 įveikusi „Bologna“ futbolininkus.

Kitame mače Milane užfiksuotos nulinės lygiosios tarp vietos „Inter“ ir „Napoli“ komandų.

„Inter“ 0 – 0 „Napoli“

„Bologna“ 0 – 3 „Fiorentina“
23' [0 – 1] Juan Cuadrado
34' [0 – 2] Josip Ilicič
87' [0 – 3] Juan Cuadrado