Joje kitą sezoną teisę žaisti iškovoja du Zagrebo klubai – „Cedevita“ ir „Cibona“.

Primename, kad vakar pusfinalyje krito ir dar vienas Belgrado klubas. „Crvena Zvezda“ po atkaklios kovos 70:75 turėjo pripažinti Zagrebo „Cibona“ komandos pranašumą.

Nepaisant to, jog iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 5 minutėms, po Sašos Pavlovičiaus tolimo metimo „Partizan“ buvo įgyję 11 taškų persvarą (73:62), svečiai iš Zagrebo ginklų sudėti anksčiau laiko neketino. Surengę spurtą 10:0 „Cedevita“ ekipa priartėjo per 1 tašką. Rungtynių pabaiga susiklostė itin dramatiškai. „Partizan“ pirmavo minimaliu skirtumu (79:78) ir likus žaisti 29 sekundes dar turėjo kamuolį savo rankose.

Beveik visą atakai skirtą laiką kamuolį išlaikę belgradiečiai surengė nerišlią ataką, kuri baigėsi netiksliu tolimu Milenko Tepičiaus metimu, o kamuolį atkovojęs Nolanas Smithas per kelias sekundes spėjo persivaryti kamuolį į varžovų aikštės pusę ir pasiųsti tikslų tritaškį, kuris leido triumfuoti Zagrebo komandai – 81:79.

„Cedevita“: Miro Bilanas 14, Jusufas Nurkičius 13, Luka Babičius (8 rez. perd.) ir N.Smithas po 12, Goranas Sutonas (9 atk. kam.) – 10 taškų.

„Partizan“: Aleksandras Pavlovičius (4/6 trit.) 25, Bogdanas Bogdanovičius (7 atk. kam.) 15, Joffrey Lauvergne'as 10, Milenko Tepičius ir Dorde Gagičius po 8 taškus.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.