Vos aštuntą vietą reguliariajame sezone Rytų konferencijoje užėmusi „Hawks“ ekipa namuose 98:85 (24:24, 15:14, 28:20, 31:27) nugalėjo Indianos „Pacers“ kolektyvą.

„Hawks“ pataikė beveik dvigubai daugiau tritaškių (12 prieš 5) ir baudų (30 prieš 16) nei jų oponentai bei sustabdė „Pacers“ lyderį Paulą George'ą, kuris tesukrapšė 12 taškų.

„Hawks“: Jeffas Teague 22 (10 rez. perd.), Kyle'as Korveris 20 (4/7 tritaškiai), DeMarre'as Carrollas 18, Paulas Milsapas 14 (14 atk. kam., 6 klaidos), Louisas Williamsas 11 taškų.

„Pacers“: Lance Stephensonas 21 (13 atk. kam.), Luisas Scola 17, Davidas Westas 16, Paulas George'as 12 taškų (3/11 metimai iš žaidimo, 14 atk. kam.).

Pratęsimo antroje dvikovoje iš eilės prireikė „Grizzlies“ ir Oklahomos „Thunder“ komandų ketvirtfinalio akistatoje. Per papildomas penkias minutes vėl pajėgesni buvo „Grizliai“, kurie savo arenoje laimėjo 98:95 (24:18, 20:18, 27:25, 14:24; 13:10).

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 7 min. 30 sek. šeimininkai dar pirmavo 17 taškų skirtumu (81:64), tačiau tada tarsi sustojo ir kitų šešių minučių atkarpą pralaimėjo net 0:17 bei leido varžovams grįžti į kovą dėl pergalės. Beje, pratęsimą „Thunder“ išplėšė po įspūdingo Russello Westbrooko tritaškio su pražanga.

„Grizzlies“: Mike'as Conley 20, Zachas Randolphas (10 atk. kam.) ir Tony Allenas po 16, Marcas Gasolis 14, Beno Udrichas 12, Courtney Lee 10 taškų.

„Thunder“: Kevinas Durantas (10/19 dvitaškiai, 0/8 tritaškiai, 10/13 baudos, 9 atk. kam.) ir Russellas Westbrookas (13 atk. kam.) po 30, Serge'as Ibaka 12 taškų.

Paskutinėse ketvirtadienio rungtynėse „Clippers“ vyrai svečiuose irgi po itin atkaklios kovos 98:96 (24:21, 22:22, 29:21, 23:32) įveikė Oklando „Golden State Warriors“ atstovus.

Likus žaisti 8 sekundes „Warriors“ atsiliko dviem taškais (96:98), bet turėjo kamuolį savo rankose. Visgi Stephenas Curry nusprendė jo su niekuo nesidalinti ir paleido beviltišką tritaškį, kuris net nelietė lanko.

„Warriors“: Klay'us Thompsonas 26, Stephenas Curry 16 (15 rez. perd.), Draymondas Greenas 13, Davidas Lee 12, Andre Iguodala 11 taškų.

„Clippers“: Blake'as Griffinas 32 (15/24 dvitaškiai, 2/9 baudos), Chrisas Paulas 15 (10 rez. perd.), DeAndre Jordanas (22 atk. kam., 5 blokai) ir J. J. Redickas po 14, Jamalas Crawfordas 13 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)