Pirmąsias dvejas rungtynes namuose „Blues“ laimėjo: pirmąjį mačą po trijų pratęsimų 4:3 (2:3, 0:0, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0), o antrąjį po pratęsimo – 4:3 (2:0, 0:1, 1:2, 1:0).

Pirmadienio rungtynėse Čikagoje įvarčius Stenlio taurės savininkams pelnė Jonathanas Toewsas (4:10) ir Marcusas Krugeris (59:40).

„Blackhawks“ vartininkas Corey Crawfordas atrėmė visus 34 svečių metimus bei trečią kartą per savo karjerą NHL atkrintamuosiuose mačuose į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

„Blues“ vartininko Ryano Millerio sąskaitoje – 23 atremti varžovų metimai.

Ketvirtąsias serijos rungtynes Čikagoje komandos žais trečiadienį.

Kitų pirmadienio NHL atkrintamųjų Stenlio taurės rungtynių rezultatai:

Rytų konferencija (ketvirtfinalis)

Vakarų konferencija (ketvirtfinalis)

Minesotos „Wild“Kolorado „Avalanche“ 1:0, po pratęsimo (serija 1:2)

Šeimininkų didvyriu tapo suomis Mikaelas Granlundas, kuris pratęsimo metu pelnė pergalingą įvartį pakritęs ant ledo.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)