Suomių pergalė lėmė spurtas pirmame kėlinyje, kuomet šeimininkai keturių minučių atkarpą sužaidė 19:4 ir susikrovė solidžią persvarą (23:8, 4-ą min.). Įpusėjus trečiam kėliniui „Pyrinto“ pranašumas buvo triuškinantis (66:46, 24-ą min.), tačiau kėdainiečiai nenuleido rankų bei panaikino šį deficitą (92:96, 39-ą min.). Visgi per likusią minutę svečiams pergalę išplėšti nepavyko.

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidė Gintaras Leonavičius, kuris per 35 minutes pelnė 29 taškus (9/15 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, blokavo 2 metimus, 1 sykį suklydo, 3 kartus prasižengė bei surinko 27 naudingumo balų.

„Pyrinto“: Antero Lehto 24 (4/5 tritaškiai), Damonas Williamsas 19, Kelvinas Lewisas 14, Yannickas Anzuluni 12, Benjaminas Raymondas 9 taškai.

„Nevėžis“: Gintaras Leonavičius 29, Valdas Dabkus 18, Tauras Jogėla 13 (11 atk. kam., 0/3 tritaškiai), Šarūnas Kulevičius 10, Žydrūnas Kelys 9 (3/3 dvitaškiai), Vidas Ginevičius 8 taškai (6 klaid.).

Artimiausias rungtynes „Nevėžis“ žais Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), kur antradienį (kovo 18 d.) išvykoje surems ginklus su Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa.

Tuo metu „Pyrinto“ klubo varžovas BBL pirmenybių pusfinalyje paaiškės šeštadienį (kovo 15 d.) Ventspilyje, kur vietos „Ventspils“ ekipa priims Šiaulių „Šiaulių“ komandą. Pirmą susitikimą šiauliečiai savo aikštėje laimėjo šešių taškų skirtumu - 66:60.