Vos 31 sekundę aikštelėje praleidęs Denisas Krestininas pasižymėti nespėjo.

23 taškais prie pergalės prisidėjo Damianas Kuligas, 21 - J. P. Prince'as, 16 - Mike'as Tayloras.

Šeimininkams 19 taškų pelnė Pawelas Kikowskis, 18 - Robertas Skibiniewskis, 16 - Paulas Milleris.

Į antrą vietą po šio susitikimo smuktelėjo čempionės titulą ginanti Zelionos Guros „Stelmet“ (17/3) komanda su Mantu Česnauskiu, o trečioje pozicijoje liko Dariaus Maskoliūno treniruojamas Sopoto „Trefl“ (15/5) klubas su dviem lietuviais - Šarūnu Vasiliausku ir Simu Buterlevičiumi.

Vienuoliką vietą užimanti Ovidijaus Varanausko atstovaujama Gdansko Starogardo „Polpharma“ (4/17) ekipa namuose po pratęsimo 71:81 (14:17, 21:26, 18:11, 14:13, 4:14) nusileido dešimtoje pozicijoje likusiems Tarnobžego „Stabil Jezioro“ (5/16) krepšininkams.

Ovidijus Varanauskas savo klubui pelnė 9 taškus, gynyboje sugriebė 4 ir perėmė 1 kamuolį bei 3 kartus suklydo. Per 24 su puse žaidimo minutės (24:40) jis prametė visus 3 dvitaškius, pataikė 1 tritaškį iš 2 bei realizavo 6 baudų metimus iš 8.

Devintąją vietą Lenkijos krepšinio lygoje užima Gdynės „Asseco“ (9/11) komanda, kur žaidžia Ovidijus Galdikas.