Kristinos Alminaitės vedamos aikštelės šeimininkės spurtavo pirmojo kėlinuko viduryje ir po 6 iš eilės vidurio puolėjos taškų pirmavo 11:5. „Utenos“ komandos planas buvo aiškus – išnaudoti aukščiausią LMKL lygoje krepšininkę. Daugiausiai jos pastangomis, kėlinukui baigiantis, uteniškės susikrovė dviženklę persvarą.

Netaikliai atakavusių krepšį moksleivių puolimas nežibėjo ir antrajame ketvirtyje. Austėja Širšinaitytė pirmąjį komandos metimą pelnė tik sužaidus daugiau nei 3 minutes. Vilnietes nuo didesnių nemalonumų gelbėjo stabtelėjusios jų varžovės. Vis tik prieš didžiąją pertrauką „Utenos“ krepšininkės vėl ėmė tolti. Pagaliau tolimą metimą pataikius Ritai Žilinskaitei, aikštelės šeimininkės susikrovė 18 taškų pranašumą – 33:15.

Antroje dvikovos pusėje Utenos komanda vėl grįžo prie patikrintos puolimo taktikos – perduoti kamuolį K.Alminaitei. 27-ąją rungtynių minutę aukštaūgė jau buvo surinkusi 29 taškus, o „Jaunų talentų“ treneris paprašė minutės pertraukėlės – 55:28. Ji situacijos nepagerino. Trečiojo kėlinuko pabaigoje aikštelės šeimininkių persvara išaugo iki 30 taškų.

Įgytas pranašumas leido „Utenos“ komandai prabangą iki rungtynių pabaigos pasodinti rezultatyviausią komandos krepšininkę ant atsarginių suolelio. Tuo pasinaudoję „Jaunieji talentai“ ėmė sparčiai mažinti pranašumą, tačiau dvikovos laimėtojas jau buvo aiškus.

„Utenai“ K. Alminaitė surinko 29, R. Žilinskaitė – 13, M. Aleksaitė – 8 taškus.

„Jauniesiems talentams“ L. Juškaitė pelnė 13, J. Kraujūnaitė (5 rez. perd.), D. Šarauskaitė (13 atk. kam.) ir E. Mauraitė – po 10 taškų.

1.Vilniaus „Kibirkštis-VIČI“262512115:144651
2.Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“272251910:156749
3.Marijampolės „Sūduva“272072045:166247
4.Klaipėdos „Fortūna“2613131791:169639
5.Kauno „Aistės-LSU-Paradis“2612141669:165438
6.Utenos „Utena“278191653:190735
7.Vilniaus „Jaunieji talentai“276211558:200332
8.Šiaulių „Rūta-Universitetas“260261437:224326