Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti apie 2 minutes po Krešimiro Lončaro dvitaškio šeimininkai buvo įgiję jau 21 taško persvarą, tačiau spurtu 6:0 atsakę Valensijos krepšininkai vėl sumažino atsilikimą iki 15 taškų ir sugebėjo išsaugoti reikiamą skirtumą iki finalinės sirenos.

Pirmąją dvikovą 16-os taškų skirtumu (75:59) laimėję ispanai žengė į ketvirtfinalį, kuriame susitiks su Berlyno „Alba“ krepšininkais.

Nugalėtojams 23 taškus įmetė Bojanas Dubljevičius, 18 taškų surinko buvęs žalgirietis Oliveris Lafayette (6 rez. perd.), 14 - Romainas Sato, 10 - Pau Ribas.

„Chimki“ ekipos nuo sezono pabaigos Europos taurėje neišgelbėjo ir po 20 taškų pelnę buvęs žalgirietis Marko Popovičius (4/6 trit.) ir Jamesas Augustine'as (7 atk. kam., 31 naud. bal.). 15 taškų pridėjo Krešimiras Lončaras, po 13 - Petteri Koponenas ir Mike'as Greenas (8 rez. perd.).

K. Kemzūros auklėtiniai Kazanėje subyrėjo antroje rungtynių dalyje

Kęstučio Kemzūros treniruojamas Nymburko ČEZ klubas baigė pasirodymą Europos taurės turnyre. Antosiose aštuntfinalio serijos rungtynėse Čekijos čempionai svečiuose 59:76 (21:20, 19:14, 9:17, 10:25) nusileido Kazanės „Unics“ ekipai, kuri žengė į turnyro ketvirtfinalio etapą.

Pirmose serijos rungtynėse ČEZ namuose varžovams pralaimėjo triuškinančiu 33 taškų skirtumu, todėl jau po šių rungtynių šios poros nugalėtojas tapo beveik aiškus.

„Unics“: Andrew Goudelockas (6/11 trit.) – 29, Nikos Zisis ir Nikita Kurbanovas po 10, Ianas Vougioukas (6 atk. kam.) – 8 taškai.

ČEZ: Tomasas Pomikalekas (5/6 dvit.) – 11, Rašidas Mahalbasičius 10, Tre Simmonsas 8 taškai.

„Unics“ ketvirtfinalyje susitiks su Ankaros TED ir Južno „Chimik“ poros nugalėtoju.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)