Beveik visas rungtynes užtikrintu skirtumu pirmavę „Grissin Bon“ krepšininkai į duobę pateko ketvirtojo kėlinio viduryje, kuomet Samaros klubui buvo pavykę išlyginti rezultatą – 56:56 (35 min.). Vis tik lemiamą rungtynių atkarpą sėkmingiau sužaidę šeimininkai iškovojo pelnytą pergalę – 75:63.

R. Kaukėnas buvo vienas naudingiausių savo ekipoje. Lietuvis per 31 aikštėje praleistą minutę pelnė 14 taškų (4/10 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 2 kartu suklydo, išprovokavo 3 varžovų pražangas, 2 sykius prasižengė.

Šeimininkų gretose rezultatyviau už R. Kaukėną rungtyniavo tik 19 taškų surinkęs Andrea Cinciarini.

Pralaimėjusiems po 15 taškų pelnė Michalas Ignerskis ir Larry O'Bannonas.

Primename, kad ketvirtfinalio serija vyksta iki dviejų pergalių. Atsakomosios šios poros rungtynės vyks ketvirtadienį, Rusijoje, o prireikus lemiamų rungtynių serija kitą antradienį vėl persikeltų į Italiją.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.