Studentams tai buvo 22-a nesėkmė šį sezoną, o pasvaliečiai šventė 15-ą pergalę.

„LSU-Baltai“ pusę mačo garbingai priešinosi varžovams (33:36), bet trečiame ketvirtyje krito į duobę (13:32), iš kurios išsikapstyti jau nesugebėjo.

„LSU–Atleto“ komanda pralaimėjo pirmą ketvirtį penkiais taškais, tačiau antrame Pasvalio krepšininkams neleido nutolti ir įpusėjus rungtynėms komandas skyrė vos 3 taškai – 33:36. Trečio ketvirčio pradžia nieko blogo nežadėjo, tačiau jo viduryje „Pieno žvaigždės“ įgijo dviženklį pranašumą 53:42. LSU komandos žaidimas išsiderino, žaidėjai klydo ir netaikliai atakavo, o kėlinį pralaimėjo net 13:32 bei atsiliko 46:68. Ketvirto kėlinio pradžią LSU komanda ir toliau žaidė „be ugnelės“ ir atkarpą pralaimėjo net 2:13. Nugalėtojas abejonių nekėlė – Pasvalio komanda iš Garliavos grįžo su pergale 91:65.

„Komanda nebuvo tinkamai pasirengusi psichologiškai, po dviejų kėlinių nustojome kovoti. Nesisekė komandos lyderiams. Nors pastaruoju metu gerai rungtyniavome su LKL grandais, tačiau neturime pakankamai pajėgių krepšininkų, kad galėtume išlaikyti rungtynių spartą. Pasvalio komanda puikiai sukomplektuota, beveik nėra silpnų grandžių, o mūsų kai kurie žaidėjams dar trūksta tokių rungtynių patirties“, - sakė „LSU–Atleto“ vyriausiasis treneris Edas Nickus.

„Garliavoje žaisti nėra lengva, tai pajuto ne viena komanda. „LSU–Atletas“ nestandartinė ekipa, atidžiai rengiamės šioms rungtynėms. Per pirmus du kėlinius žaidėjai neįvykdė visų sumanymų, „neįdėjo širdies“. Kur kas geriau viskas vyko antroje susitikimo dalyje, gerai sužaidė ir legionierius Marshawnas Powellas“, - teigė „Pieno žvaigždžių“ trenerio asistentas Mantas Šernius.

Rezultatas:

„LSU-Baltai“ (3/22) - „Pieno žvaigždės“ (15/11) - 65:91 (14:19, 19:17, 13:32, 19:23).

„LSU–Atletas“: Šarūnas Beniušis 14 (6/8 dvitaškiai), Tomas Urbonas 11 (8 atk. kam.), Karolis Babkauskas 10, Taurantas Tamošiūnas 9, Žygimantas Skučas 7, Paulius Malašauskas (9 rez. perdav.) ir Aurimas Birgelis po 4 taškus.

„Pieno žvaigždės“: Egidijus Dimša 19, Marshawn Powell 18, Dovydas Redikas 11 taškų.