Rungtynes dėl 5-os vietos lietuviai pradėjo susikaupę ir pirmi išsiveržė į priekį.

Po Deivido Šešplaukio perdavimo, trečią savo įvartį šiame turnyre pelnė Šiaulių futbolo akademijos auklėtinis Donatas Konikas.

Netrukus varžovai rezultatą išlygino (1:1), tačiau neilgam – įpusėjus pirmam kėliniui Lietuvos rinktinė užgulė rusų klubo vartus ir pelnė vieną įvartį po kito. Rezultatą 2:1 mūsiškių naudai po tikslaus baudos smūgio persvėrė klaipėdietis Nikita Peretiatka, o persvarą po Eligijaus Jankausko ir D. Šešplaukio rezultatyvių perdavimų įtvirtino vilniečio Juliaus Momkaus ir alytiškio Ernesto Stočkūno įvarčiai (4:1).

Po pertraukos varžovai privertė sunerimti lietuvius, kai pelnė du įvarčius ir rezultatą sušvelnino iki minimumo (2:3), tačiau Lietuvos rinktinei nepalūžo ir sugebėjo išsaugoti pirmame kėlinyje įgytą pranašumą.

Aštuonių komandų turnyre Lietuvos U-17 rinktinė du kartus sužaidė lygiosiomis, iškovojo pergalę ir kartą pralaimėjo.

Turnyro nugalėtojų laurai atiteko „Krasnodar“ jaunimo komandai, antri liko šeimininkai - Baltarusijos futbolininkai, o trečia vieta atiteko Lenkijos Balstogės „Jagellonia“ klubo jaunimo komandai.

Lietuvos U-17 rinktinės pagrindą šiame turnyre sudarė Šiaulių futbolo akademijos auklėtiniai. Lietuviai ruošėsi rudenį Slovakijoje vyksiančioms Europos čempionato atrankos varžyboms.

Statistika:

Lietuva U-17 – „Avangard“ - 4:3 (4:1).

Įvarčiai: Donatas Konikas, Nikita Peretiatka, Julius Momkus ir Ernestas Stočkūnas.

Lietuvos U-17 rinktinės starto sudėtis: Nerijus Tabokas, Domas Levišauskas, Edvinas Kloniūnas, Rokas Lekiatas, Linas Mėgelaitis, Edgaras Kloniūnas, Eligijus Jankauskas, Aidas Gurskis, Julius Momkus, Deividas Šešplaukis, Donatas Konikas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)