Geresnį dviejų mačų santykį turėsianti ekipa žengs į ketvirtfinalį, kur susigrums su Rakverės „Tarvas“ (Estija) bei Tamperės „Pyrinto“ (Suomija) poros nugalėtoju.

Pirmą mačą išvykoje suomiai laimėjo 99:80.

Po Vido Ginevičiaus tritaškio 33-ią susitikimo minutę „Nevėžio“ deficitas siekė tik 5 taškus (64:69), tačiau šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako ir per minutę susikrovė dviženklę persvarą (77:64, 34-ą min.).

Netrukus „Valmiera“ surengė dar vieną spurtą 6:0 ir prieš išvyką į Kėdainius susikrovė solidų pranašumą.

Kėdainių ekipa šiame mače vertėsi be Roto viruso kamuojamo puolėjo Povilo Butkevičiaus.

Svečiai triuškinamai pralaimėjo kovą dėl kamuolių (24-37), beveik dvigubai dažniau klydo (9-16) ir atliko mažiau rezultatyvių perdavimų (11-18).

Rezultatas:

„Valmiera“ - „Nevėžis“ - 89:70 (22:21, 20:20, 22:16, 25:13).

„Valmiera“: Ernestas Kalve 20 (8/9 dvitaškiai), Kristapas Dargaisas 16 (10 atk. kam.), Kasparas Ciprusas 14 (9 at. kam.), Raimundas Gabranis 13 (8 rez. perdav.), Maris Žiedinis 10 taškų.

„Nevėžis“: Gintaras Leonavičius 18, Tauras Jogėla 15 (5 klaid.), Valdas Dabkus 11, Aurimas Adomaitis 10 taškų.

Kėdainiečiai į Valmierą pajudėjo 11 val. ryto, nors dar išvakarėse 15 val. Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) žaidė atkaklias rungtynes su „Šiauliais“.