Prieniškiai po reguliariojo sezono buvo ketvirti, o uteniškiai užėmė tryliktą poziciją.

Audringai savo žiūrovų palaikomi „Juventus“ krepšininkai nuo pirmųjų minučių dominavo aikštelėje ir po tikslių Nikitos Barinovo bei Jeremy Hazellio tritaškių netruko įgyti dviženklę persvarą – 15:5. Visgi svečiai dar kėlinio pabaigoje sugebėjo atsitiesti ir daugiausiai baudų metimų dėka sumažino atsilikimą iki trijų taškų – 14:17.

Antrasis ketvirtis vyko atkakliai, todėl nei vienai komandai nepavyko bent kiek atitrūkti. Prieniškius į priekį vedė du tolimus metimus pataikęs Artūras Valeika, o uteniškiai atsakė tiksliomis Sauliaus Kulviečio bei Aido Viskonto atakomis. Lygų žaidimą atspindėjo ir rezultatas švieslentėje, kuris įpusėjus mačui rodė tą pačią trijų taškų „Juventus“ persvarą – 37:34.

Trečiojo ketvirčio pradžia žymiai sėkmingiau susiklostė svečiams iš Prienų, kurie kėlinį pradėjo spurtu 8:0 bei išsiveržė į priekį – 42:37. Likus žaisti tris minutes „Tonybet“ komandos atotrūkis pasiekė devynių taškų ribą (50:41), tačiau daugiausiai Edgaro Stanionio pastangomis aikštės šeimininkai laimėjo atkarpą 7:0 ir prieš lemiamas dešimt minučių komandas jau teskyrė vos du taškai – 48:50.

Ketvirtasis kėlinys virto tikru nervų karu. Sužaidus keturias minutes A. Valeika dėjimu iš viršaus padidino „Tonybet“ pranašumą iki penkių taškų (60:55), tačiau J.Hazellis pelnė penkis taškus iš eilės ir rezultatas vėl tapo lygus – 60:60. Po J.Hazellio bei S. Kulviečio tikslių atakų prasidėjus paskutinei susitikimo minutei „Juventus“ įgijo šešių taškų persvarą (68:62), bet pražanga sustabdytas M. Lukauskis tiksliai realizavo visas tris baudas ir sumažino prieniškių deficitą perpus – 65:68. Per likusį laiką komandos pasikeitė tiksliomis atakomis ir „Juventus“ iškovojo pergalę rezultatu 70:67.

Nugalėtojams 18 taškų surinko Jeremy Hazellis (tritaškiai 4/7, 6 atk. kam., 4 per. kam.), 11 – Nikita Barinovas (tritaškiai 2/3), 10 – A.J.Matthewsas (6 atk. kam.), po 8 – Saulius Kulvietis ir Karolis Petrukonis (7 atk. kam.), 7 – Edgaras Stanionis, 5 - Aidas Viskontas, 3 – Keyronas Sheardas.

Svečių gretoseišsiskyrė Mindaugas Lukauskis (14 tšk.), Laimonas Kisielius (13 tšk., tritaškiai 3/6) bei Artūras Valeika (12 tšk., tritaškiai 3/5, 5 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)