Dukart pasaulio čempionė 2011 metais šeštadienį 3005 m trasą įveikė per 1 minutę 47,45 sekundės.

Antra finišavo pasaulio taurės varžybų lydere bendrojoje įskaitoje tapusi kita Austrijos kalnų slidininkė Anna Fenninger (667 tšk.), kuri nugalėtojai pralaimėjo 0,56 sekundės.

Trečia finiše buvo šios rungties sezono lyderė bei du etapus laimėjusi vokietė Maria Hoefl-Riesch (325 taškai), kurią nuo nugalėtojos skyrė 0,63 sekundės:

1. Elisabeth Goergl (Austrija) 1 min. 47,45 sek.
2. Anna Fenninger (Austrija) 1:48,01
3. Maria Hoefl-Riesch (Vokietija) 1:48,08
4. Tina Weirather (Lichtenšteinas) 1:48,36
5. Nicole Hosp (Austrija) 1:48,47

Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės moterų greitojo nusileidimo rungties lyderių rikiuotė (po 4 etapų):

1. Maria Hoefl-Riesch (Vokietija) 325 tšk.
2. Marianne Kaufmann-Abderhalden (Šveicarija) 291
3. Tina Weirather (Lichtenšteinas) 260
4. Anna Fenninger (Austrija) 259
5. Tina Maze (Slovėnija) 197

Planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybų lyderių rikiuotė bendroje įskaitoje (po 17 rungčių):